PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > GTS: "Dostawca Roku 2007 w regionie Europy Środkowej i Wschodniej"

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/gts-dostawca-roku-2007-w-regionie-europy-srodkowej-i-wschodniej-2638.html
QR Code
GTS: "Dostawca Roku 2007 w regionie Europy Środkowej i Wschodniej"

Michał Gruszka, 22 listopada 2007, 10:25 (ostatnio zmodyfikowano w czwartek, 22 listopada 2007 o 10:25)
Tagi: GTS Central Europe, GTS Energis

Podczas uroczystej gali, która odbyła się w Amsterdamie 12 listopada 2007, przedstawiciele wydawanego przez Euromoney magazynu Capacity ogłosili, iż firma GTS CE została uhonorowana, przyznawaną co roku, nagrodą „Najlepszy dostawca usług w Europie Środkowej i Wschodniej”. Przyznając wyróżnienie, jurorzy wzięli pod uwagę opinie analityków sektora, jak również wysokich rangą przedstawicieli firm Yankee Group i Atlantic-ACM oraz redaktora naczelnego i wydawcy magazynu Capacity.

Firma GTS CE pokonała silnych konkurentów - zarówno operatorów alternatywnych jak i wiodące spółki w tym sektorze, zdobywając wyróżnienie w ciągłym poszerzaniu zasięgu swojej sieci w całym regionie oraz ulepszaniu rozwiązań z zakresu infrastruktury dostępu do Internetu. Dzięki polityce wzmożonych inwestycji w technologie dostępowe oraz przeprowadzonym w regionie przejęciom, w okresie trzech lat (2005-2007) spółka GTS CE potroiła swe przychody oraz wskaźnik Ebitda, obejmując pozycję lidera w sektorze telekomunikacyjnym w tej części Europy.

Tamas Polgár, CEO firmy GTS CE powiedział, że w roku 2007 spółka udowodniła swoją silną pozycję, z powodzeniem wdrażając coraz większą ilość zaawansowanych rozwiązań sieciowych w około 20 znacznie różniących się od siebie krajach, które składają się na ten tętniący życiem region. Polgár dodał, że dzięki zdobywaniu coraz większego

doświadczenia w regionie oraz wzmożonym inwestycjom w rozwiązania związane z
dostępem do sieci, firma dostarcza coraz więcej tego typu usług za pośrednictwem Internetu.

Tamás Polgár, CEO firmy. powiedział:

Obecnie, dzięki sieci regionalnej, oferowanym produktom oraz bazie klientów, GTS CE stała się jedną z największych spółek w tej części Europy, a jej skonsolidowane przychody zamykają się kwotą bliską 400 mln EUR. Otrzymana nagroda potwierdza, że strategia, którą obraliśmy jest słuszna i dowodzi, że nasza obecność jest coraz ważniejsza dla sektora usług telekomunikacyjnych Europy Środkowej i Wschodniej. Bardzo cieszymy się z wyróżnienia, ponieważ magazyn Capacity jest jednym z najbardziej cenionych magazynów zajmujących się problematyką światowego sektora telekomunikacyjnego.

Firma GTS CE nadal prowadzić będzie politykę ekspansji w Europie Środkowej i Wschodniej w miarę rozwoju własnej infrastruktury oraz zdobywaniu jeszcze większego doświadczenia w dostarczaniu zintegrowanych i kompleksowych rozwiązań dla regionu.

reklama

Ostatnie opinie internautów

Brak komentarzy

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Iloczyn liczb 4 i 0 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości