PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Herisson - nowy wymiar samochodu

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/herisson-nowy-wymiar-samochodu-2563.html
QR Code
Herisson - nowy wymiar samochodu

Michał Gruszka, 16 listopada 2007, 10:01 (ostatnio zmodyfikowano w piątek, 16 listopada 2007 o 11:29)
Tagi: TelForceOne (TFO)

Firma TelForceOne lider na polskim rynku akcesoriów GSM wprowadziła do swojej oferty nowy produkt – konsole samochodowe „Herisson”.

Nowoczesny, wygodny samochód, wyposażony w ekskluzywne dodatki to pragnienie niejednego kierowcy. Konsole samochodowe „Herisson” powstały, aby spełnić te oczekiwania. Ten ekskluzywny produkt umożliwia kierowcy łatwy i bezpieczny dostęp do wszystkich ważnych, ale nie montowanych standardowo w samochodach urządzeń. Konsola samochodowa jest dodatkową płaszczyzną przystosowaną do umocowania uchwytu na telefon komórkowy, iPOD-a lub palmtopa, a nawet odtwarzacz mp3.

Jest rozwiązaniem ekonomizującym przestrzeń samochodu, skomponowanym z pozostałymi elementami kolorystycznie i funkcjonalnie. Miejsce montażu oraz konstrukcję konsoli zaplanowano tak, aby telefon lub palmtop był zawsze w zasięgu wzroku kierowcy jednocześnie nie rozpraszając jego uwagi. Projektanci zadbali, by produkt przypadł do gustu zarówno osobom ceniącym sobie nowoczesność, jak również klasykę.

Konsole „Herisson” wykonane są z naturalnej, wysokiej jakości skóry bydlęcej. Dzięki zastosowaniu trwałych i odpornych materiałów, identycznych z wykorzystywanymi przy produkcji kokpitów samochodowych, zostały one objęte 24 – miesięczną gwarancją. Produkt dostępny jest w 20 kolorach tapicerki, tak aby idealnie komponował się z wnętrzem samochodu.

Wyjątkową zaletą konsol jest sposób ich montażu. Do ich zamocowania wykorzystywane są gotowe otwory, szczeliny i wgłębienia już istniejące w samochodzie.
Konsole samochodowe „Herisson” umożliwiają prosty i wygodny montaż uchwytów na telefon, zestaw GSM i inne urządzenia niezbędne kierowcom. Opakowanie zawiera wyłącznie konsolę samochodową, dzięki temu do każdej konsoli kierowca może dobrać dowolny uchwyt zgodny z jego upodobaniami oraz pasujący do używanego urządzenia.
W ofercie firmy TelForceOne znajdują się konsole do następujących marek samochodów:
Audi, Citroen, Fiat, Mercedes, Opel, Peugeot, Renault, Skoda, Toyota, VW.
Konsole samochodowe “Herisson” są dostępne w firmie TelForceOne oraz w oddziałach handlowych firmy Reddog.

reklama

Ostatnie opinie internautów

HUGO 14.03.2008 @ 16:46
fajna strona przydasę kierowcom

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Różnica liczb 12 i 2 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości