PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Heyah Mix już oficjalnie

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/heyah-mix-juz-oficjalnie-5730.html
QR Code
Heyah Mix już oficjalnie

Łukasz Roguski, 24 marca 2009, 08:49
Tagi: Era, Heyah, Heyah Mix, Polska Telefonia Cyfrowa (PTC)

Potwierdziły się nieoficjalnie informacje PasjiGSM.pl - od dziś do oferty MediaMarkt i Saturn wchodzi nowa taryfa Heyah, w której w zamian za doładowania można otrzymać aparat telefoniczny w cenie od 1 zł do kilkuset złotych

Wszystkie telefony oferowane są bez simlocków. Cena promocyjnego aparatu zależy od czasu zobowiązania. Warunkiem jest zobowiązanie do doładowywania konta przez: rok, dwa lub trzy lata. Innym warunkiem jest również migracja na Równą Taryfę - w cenie 44 grosze w całej Unii Europejskiej (do Play 79 grosze).

Przykładowe ceny i telefony w Heyah Mix przy doładowaniu miesięcznym za 30 złotych
Nokia 5000 - 1 zł / 199 zł (trzy lata / rok )

Sony Ericsson T303 - 1 zł / 249 zł (trzy lata / rok)

Od 26 marca uruchomiony będzie sklep internetowy, gdzie będzie można zamówić wybrane telefony bez wychodzenia z domu.

Czytaj także:
Heyah Mix - pierwsza taryfa w heyah z telefonami

Źródło: Heyah

reklama

Ostatnie opinie internautów

ewela 4.04.2009 @ 10:11
zastanawia mnie czy korzystajac z oferty mix nadal bedzie mozna wykupowac pakiety??
fryc 8.04.2009 @ 21:53
nie bedzie pakietow przy euro taryfie nie ma takiej mozliwosci
dante 14.04.2009 @ 14:58
w sumie wychodzi na to ze dostaje sie beznadziejna rowna stawke, a telefony w cenach z allegro
monx 23.06.2009 @ 11:39
kiszka. w orange ceny telefonów w abo koszmar. tutaj , mix heyah mały wybór i żadna łaska. kupię telefon na allegro i zostaje przy pre-paid heyah z pakietami po 5 zeta *115*1# - najtaniej i najlepiej
Bukiet 21.08.2009 @ 15:02
Mam problem wziolem tel z heyah mix bez zmiany numeru i teraz nie wiem jak przejsc na heyah mix,bylem w salonie ery i nawet tam mi nie powiedzieli jak mam to zrobic!!!prosze o pomoc!
sylwuss102 23.11.2009 @ 15:22
zastaniawiam się czy przejśĆ na heyah mix bo mam zwykłą karte i czy to będzie się opacało .. pisac na gg 16150619
krzys 4.01.2010 @ 18:26
nie polecam żadnych pakietów nie ma stale stawki nie opłaca sie
slaw 22.07.2010 @ 14:19
mam ten sam problem co bukiet... :/
a mozna jakos zmienic ta taryfe " Rowna Taryfa" ??

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Suma liczb 11 i 4 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Nike air max 90... 30.11.2017, 09:03