PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Heyah od lipca podwyższa ceny do Unii Europejskiej

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/heyah-od-lipca-podwyzsza-ceny-do-unii-europejskiej-6081.html
QR Code
Heyah od lipca podwyższa ceny do Unii Europejskiej

Łukasz Roguski, 17 czerwca 2009, 17:55
Tagi: Heyah, Nowa Heyah, pre-paid, UE, Unia Europejska

Od 5 lipca Heyah podwyższy ceny połączeń głosowych do Unii Europejskiej w ramach taryfy Nowa Heyah. Na stronie operatora "po cichu" dodano informację o podwyżce.

Cena minuty połączenia do wszystkich krajów Unii Europejskiej wzrośnie od 5 lipca z 44 do 59 gr. .

Źródło: Heyah

reklama

Ostatnie opinie internautów

Sebek 17.06.2009 @ 18:33
No to juz wczesniej bylo wiadomo. Zreszta i tak nie ma z tym problemu, bo i tak jak nie patrzec, dzwoniac z Polski wychodzi nam najtaniej. Czy to 44 czy 59 to duzej roznicy nie ma biorac pod uwage to ze u innych opow zaplacimy powyzej 1zl.
mirek 18.06.2009 @ 00:00
Najtaniej za granicę to wychodzi abonament w Erze. Za Minuty z pakietów można dzwonić na numery w całej Europie.
szunia 18.06.2009 @ 10:44
niespecjalnie cieszy mnie ta podwyżka :/ ale tak czy siak wciąż opłaca mi się być w heyah. za granicę aż tak super często nie dzwonię..
yaero 18.06.2009 @ 16:26
Szkoda.
zulus 18.06.2009 @ 20:54
To fakt, w abonamentach Ery minuty sa wymienialne na eurojednostki czyli mozemy dzwonic zza granica w ramach abo. Tutaj i tak pozostaje ta stawka nawet po podwyzce najtansza. U innych opow to srednio kolo 1,50minuta tutaj 59groszy.
Mochee 7.07.2009 @ 23:06
Podwyżka nie jest aż tak wielka. Oferta Heyah nadal jest najkorzystniejsza na rynku jeśli chodzi o połączenia do UE. Poza tym spadają ceny smsów w roamingu, od teraz będą kosztować 57 groszy.
Rox 12.08.2009 @ 23:04
Nie jest to w porządku.Traci wizerunek firmy niestety i nie da sie tego odrobić niestety.Skaza pozostaje ...

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Różnica liczb 11 i 3 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16