PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Heyah: taniej do kolejnych państw

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/heyah-taniej-do-kolejnych-panstw-7253.html
QR Code
Heyah: taniej do kolejnych państw

Mariusz Burski, 10 marca 2010, 10:47
Tagi: Heyah, Polska Telefonia Cyfrowa (PTC), promocja, roaming

Od 8 kwietnia 2010 roku, Heyah rozszerza swoją ofertę najtańszych międzynarodowych połączeń. Cena za minutę rozmowy na komórki i stacjonarne do USA i Kanady wyniesie 0,59 zł, a do Australii 0,68 zł.

Oferta jest włączona automatycznie dla wszystkich taryf w ofercie Heyah. Połączenia są naliczane za każdą rozpoczętą minutę rozmowy.


Źródło: Heyah

reklama

Ostatnie opinie internautów

@mona 10.03.2010 @ 13:00
Choć Heyah nie ma konkurencji w segmencie rozmów międzynarodowych, ciągle się rozwija...Świetna oferta!
Majki 10.03.2010 @ 21:38
Ceny mają bardzo dobre. W dodatku bezkonkurencyjne. Konkurencja jak na razie nie dorównuje Heyah pod tym wzg. I chyba jeszcze długo nie będzie zagrożenia pod tym wzg dla Heyah.
Limonka 10.03.2010 @ 22:08
Oferta międzynarodowa Heyah świetnie się rozwija, tańsze rozmowy są już do większości najpopularniejszych części świata, oby tak dalej.
TunaSalad 12.03.2010 @ 12:48
Jestem pod dużym wrażeniem. Nie dość, że Heyah jako jedyna działa tak intensywnie w kwestii rozmów międzynarodowych to przy tym nie zapomina zadbać o rozmowy w PL. Szacuneczek.
Limonka 14.03.2010 @ 13:03
Powoli zabiera się także za roaming, na razie taniej możemy dzwonić z Niemiec.
TunaSalad 18.03.2010 @ 11:53
no fakt, ale to póki co pierwszy kraj. Mam nadzieję, że niebawem pojawi się ich więcej...
tarrantulla 29.03.2010 @ 22:02
Dobrze, że nie spoczeli na laurach. Już i tak mieli najlepszą ofertę międzynarodową. Dyktują niezłe tempo. Rozmowy międzynarodowe to była długo luka we wszelakich ofertach telefonicznych i z rodziną czy znajomymi za granicą się po prostu raczej nie rozmawiało.

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Iloczyn liczb 1 i 6 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16