PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Heyah w pakietach obniża ceny do 25 groszy - oprócz Play

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/heyah-w-pakietach-obniza-ceny-do-25-groszy-oprocz-play-5686.html
QR Code
Heyah w pakietach obniża ceny do 25 groszy - oprócz Play

Łukasz Roguski, 15 marca 2009, 23:07
Tagi: Heyah, Heyah Mix, Play Fresh, Play Karta, Play Mix, Play na kartę Fresh

Heyah wprowadzi w poniedziałek promocję, w ramach której minuta do Plusa, Ery i Orange kosztować będzie 25 groszy. Na razie w e-Bok Heyah opcja zmiany Multipakietu jest zablokowana, co potwierdza wprowadzenie oferty.

Prawdopodobnie nowy Multipakiet będzie można aktywować już od rana, ale na razie w e-Bok widnieje komunikat: "TARYFA Taryfa Multipakiet Zmiana niemożliwa". Na stronie Heyah.pl nie działają odnośniki do cennika oraz szczegółów opcji "Taniej do wszystkich". W starym Multipakiecie minuta do wszystkich poza Play kosztowała 45 groszy, zmiana ma polegać na obniżeniu tej stawki do 25 groszy. Należy jednak pamiętać, że obniżka ta była objęta opłatą miesięczną w kwocie 5,90 zł. - także należało to traktować jako usługa dodatkowa, a nie standardowy plan taryfowy. Za darmo z pakietu można korzystać przez 30 dni, jeśli doładuje się za minimum 50 złotych. Nie wiadomo, czy Heyah zrezygnuje z tego zapisu w regulaminach.

Źródło: Telepolis.pl

reklama

Ostatnie opinie internautów

simon 16.03.2009 @ 00:59
@ kolec - nie napisałem , że w biznesie jest inny MTR. Chodzi mi o to , że tylko Play ma wyższy MTR - i dlatego rozmowy do nich z innych sieci są droższe

co do zawyżania cen - był równy MTR, inne realia, więc ceny były takie. MTR spada mocno i wszyscy obniżaja. Play ma mało klientów abo i walczy mocniej, ale czy skutecznie... zobaczymy
Kolec 16.03.2009 @ 01:00
A poza tym w Heyah to obniżenie jest w PAKIECIE, nie w ofercie podstawowej i MUSISZ ciągle sprawdzć ile dni minęło chyba. Jak zapomnisz masz 44gr/min. Dla mnie to KOLEJNY KANT. W PLAy jest prosto Czemu W3 tak KOMPLIKUJE taryfy. Odpowiadam: Żeby nas orżnąc maksymalnie z kasy.
Kolec 16.03.2009 @ 01:06
@simon
I o to chodzi. Czyli inaczej W3 liczy MTR biznesowo, a inaczej indywidualnie. Jawna dyskryminacja. I g... mnie obchodzi użytkownika indywidualnego bajki o innym liczeniu. Ja widzę, że użytkowników Play W3 gorzej traktuje i być może przerzuca wartość MTR na nich. Kolejna ZMOWA jeżeli cała trójca tak robi.
Tyler 16.03.2009 @ 14:55
ta.. pakiety sa denerwujace.. Wole jedna plaska stawke, gdzie mam tanio NA PRAWDE do wszystkich.. bez gwiazdek :) A teraz, nie wiadomo w jakiej sieci jest dany numer..
Janek 16.03.2009 @ 20:48
Kolec tylko ze w Heyah rownej masz 2grosze za 100kB bez pakietow, zas w Play Freshu 12groszy i kto kogo orznac chce. Niech urzad zabierze stawki mtr Playowi i wyrowna w koncu to bedzie spokoj a oferty bardzo zblizone. A to ze Play zrobil ze karta wazna rok po kazdym doladowaniu to tylko dlatego zeby miec wiecej uzytkownikow.
Kolec 17.03.2009 @ 15:26
@Janek
Inny target odbiorców. Play Fresh jest do dzwonienia i SMS. Net w Play masz w innej ofercie, która bije wszystkie inne na rynku, ale jest na nadajnikach P4.

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Suma liczb 10 i 10 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Nike air max 90... 30.11.2017, 09:03