PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Heyah wprowadza internetowy starter pre-paid

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/heyah-wprowadza-internetowy-starter-pre-paid-6370.html
QR Code
Heyah wprowadza internetowy starter pre-paid

Heyah wprowadza do oferty starter pre-paid za 20 zł z pakietem 100 MB na wykorzystanie na transmisję danych. Zestaw zawierający modem kosztuje 219 zł. taryfikowanie jest takie samo, jak w zestawach "głosowych" - 2 grosze a każde 100 KB danych.

Standardowe są również stawki za połączenia telefoniczne.

Źródło: Heyah, Gazeta Wyborcza

reklama

Ostatnie opinie internautów

ala 28.08.2009 @ 21:07
jaka łacha na start - dali by w tym starterze za 20zł dodatkowo bonusa 200MB - ale NIE bo BC jest 29/300 to ci zrobili 20/100
ester 28.08.2009 @ 21:21
beznadziejna = stara oferta. Dali tylko modem, nic się oprócz tego nie zmieniło. Z takim internetem na komputerze daleko się nie zajedzie. Tylko do maili i komunikatorów się nadaje. Do niczego więcej.
ala masz rację, co najmniej bonus 200mb do każdego doładowania za 20 zł powinien być dodawany.
nikiel 28.08.2009 @ 22:06
No bo w sumie mobilny internet jest do tego i nie ma się co dziwić, jedziesz gdzieś bierzesz pod pachę kompa, podłączasz i masz dostęp do netu nie patrząc na to gdzie jesteś (no chyba że Play, wtedy cienko). Generalnie stawka 2gr za 100kB to dobra stawka, w Play jest 3gr za 100kB a to spora różnica.
ester 29.08.2009 @ 08:16
nikiel: w Play są bonusy przy doładowaniu - nawet do 5GB, ilość danych które po doładowaniu oferuje heyah jest żałośnie niska. Nawet w simplusie za 20 zł jest aż 250MB. A ile w heyah za taką samą kwotę? Chyba potrafisz liczyć....

Do tego jeszcze oferta mbanku - za 5zł pakiety 100MB - ze świetnym taktowaniem kolejna oferta dużo lepsza od heyah ;)

ester 29.08.2009 @ 08:27
aha i jeszcze oferta gadu air - też przebija ofertę heyah. Porównajmy: doładowanie 20 zł w heyah ~ 100MB , doładowanie gadu air 20 zł ~ 100MB + stały bonus 40MB i możliwość kupienia pakietów, np za 60MB za 10zł

Dodam jeszcze, że zasieg Mbank Mobile i Gadu Air jest bardzo dobry - działają na infrie Polkomtela
dede 29.08.2009 @ 10:07
a ja bym poczekał. to początek otwarcia się heyah na net w kompie. mają wprowadzić nowe pakiety, i wtedy może to inaczej wyglądać
nick 30.08.2009 @ 10:16
Też tak myślę, dopiero co wystartowali z czasem dojdą nowe promocje i bonusy. Po prostu nie wszystko na raz. Zresztą i tak ofertę jak na pre mają dobrą 2gr to nie 3gr jak wszędzie. Do tego modem i zasięg cała Polska.
Licznik 30.08.2009 @ 23:21
Taaa ... rzeczywiście "rewela"! Dobra oferta do naciągania klientów. 1GB=210zł i modem też tyle. Przy takich cenach to modem daje się za free. Zgroza - to jest tylko net AWARYJNY.
SimPlusLepszy 31.08.2009 @ 13:12
Ja tam wolę 500MB w simplusie za 35zł realnie a przy doładowaniach od super sprzedawcy 89,50zł za 115 zł na konto wychodzi realnie 27,20zł. 1MB wychodzi realnie 5,5 grosza czyli każde 100kB za pół grosza:)
he 31.08.2009 @ 18:48
Oferta dopiero weszła więc nie ma co narzekać i tak jest to najtańszy przedpłacony net wszędzie (w tym Play i Plus) 100kB kosztuje 3gr tutaj 2gr. A wiadomo że nety mobilne to są nety do sporadycznego użytkowania, nie non stop, wiadomo.

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Iloczyn liczb 3 i 5 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16