PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Heyah wydaje limitowaną edycję starterów "Cyberstarter"

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/heyah-wydaje-limitowana-edycje-starterow-cyberstarter-4918.html
QR Code
Heyah wydaje limitowaną edycję starterów "Cyberstarter"

Piotr Baranowski, 5 września 2008, 12:30 (ostatnio zmodyfikowano w piątek, 5 września 2008 o 12:31)
Tagi: cybersport, Heyah, pre-paid, promocja, rozrywka, SMS, wydarzenia

Heyah wprowadziła na rynek Cyberstarter - pierwszą w Polsce limitowaną edycję starterów przygotowaną z myślą o fanach e-sportu.

Dla tych, którzy lubią zatopić się w cyberprzestrzeni, specjalna seria starterów Heyah, oprócz standardowych usług, oferuje użytkownikom szereg dodatkowych funkcjonalności. Nowe startery pozwolą miłośnikom e-sportu nie tylko ściągnąć gry na komórkę ze specjalnie stworzonego katalogu, otrzymywać cybersportowe niusy, ale również ułatwią kontakt z innymi graczami dzięki usłudze CyberCzat.

 • CyberCzat
  Jest to usługa zawierająca w sobie dwie funkcjonalności - platformę do komunikacji SMS oraz kalendarz online. Dzięki niej gracze mogą błyskawicznie porozumiewać się między sobą, tworzyć klany i dywizje. Dzięki kalendarzowi online użytkownik może zaprogramować 'SMS-owe przypomnienia' na konkretny dzień i godzinę tygodnia dla siebie, innego użytkownika lub całej grupy, do której należy. W ten sposób, po ustawieniu a stronie www.cyberstarter.pl komunikatów w kalendarzu członkowie klanu lub innej wybranej grupy otrzymają równocześnie przypomnienie o meczu, treningu lub innym ważnym wydarzeniu. Przez pierwszy tydzień użytkownik Cyberstartera może wypróbować usługę za darmo. Co tydzień ma w niej do wykorzystania 250 SMS-ów.
 • Dwie gry za friko
  Każdy użytkownik Cyberstartera będzie mógł ściągnąć dwie pełne wersje gier. Jedną z gier jest Red Bull X-Fighters, drugą natomiast użytkownik może wybrać z listy kilkunastu propozycji.
 • 2 za 1
  Osoba poszukująca kolejnych gier może skorzystać z przygotowanego przez Heyah katalogu. Użytkownik zapłaci tylko za pierwszą ściągniętą grę. Kolejną wybraną grę użytkownik otrzyma w prezencie od Heyah.
 • GryPaki
  GryPaki są to paczki zawierające grę i kontent z nią związany. To usługa przygotowana z myślą o tych, którzy lubią nie tylko grać, ale również ściągnąć na swoją komórkę dedykowane grom tapetki, dzwonki, wygaszacze itp.
 • Niusy SMS
  Dzięki bezpłatnym wiadomościom SMS o nowościach na www.cybersport.pl właściciele Cyberstarterów Heyah będą na bieżąco informowani o wydarzeniach e-sportowych. Użytkownicy mogą również zamówić na swoją komórkę Niusy Cybersport Polska Świat oraz Niusy Liga HLC, które przez pierwszy tydzień dostawać będzie nieodpłatnie.

Użytkownik Cyberstartera Heyah przy pierwszym doładowaniu dowolną kwotą otrzyma na konto dodatkowe 5 złotych.

Cyberstarter Heyah jest już dostępny wraz z wrześniowym magazynem CD Action, który jest patronem największej polskiej ligi gier komputerowych Heyah Logitech Cybersport powered by Komputronik (HLC). Cyberstarter będzie można dostać podczas turniejów i spotkań organizowanych w ramach Ligi. Największym z nich będzie październikowy finał HLC podsumowujący 4. sezon rozrywek ligowych.

Kilkumiesięczne zmagania ponad 6 000 graczy zwieńczone zostaną Ostateczną Rozgrywką 2008, podczas której najlepsi gracze z całego kraju spotkają się, by ramię w ramię walczyć o tytuły Mistrzów. W tym roku pula nagród w finale wynosi 200 000 złotych: nagrody pieniężne i rzeczowe, w tym m.in.: telefony komórkowe, doładowania Heyah oraz najwyższej jakości sprzęt komputerowy. Tegoroczne największe święto wszystkich miłośników gier komputerowych odbędzie się w weekend 18-19 października w warszawskim centrum handlowym Blue City. Oprócz emocjonującej walki o mistrzowskie tytuły zaplanowano także wiele atrakcji dla publiczności.

reklama

Ostatnie opinie internautów

icek 5.09.2008 @ 13:57
a cennik :) ? ale 2 za 1 czy GryPaki dla fanów gierczenia ciekawa oferta. no i starter do gazetki, zatem wygoda duża, brawo za akcje
ulys 5.09.2008 @ 18:56
fajna sprawa, gierki praktycznie za bezcen a sa na topie, niusy smsem, rewelka, to jest dobrem jakas premiera czy cos, to nie trzeba sledzic inf na serwisach, dostanie sie smsa:) niezle podoba mi sie ten starter, pomysl rewelka
pink_kandy 8.09.2008 @ 14:32
świetny pomysl, praktyczna promocja -to im się zawsze udaje :) użytkownik zawsze coś tego ma.
Thufir 9.09.2008 @ 19:14
ktoś z tego korzytał? właśnie znalazłam starter w CDaction i się zastanawiam ...;-)
kiwi 9.09.2008 @ 21:53
hej, mam cyberstarter! fajny pomysl i w dodatku super numer mi sie trafil! Podobno te cyberstartery maja numery z tych fajniejszych serii
tiger 10.09.2008 @ 10:22
@ Thufir - masz na nim 5 pln, więc odpal i sam zobacz, czy Ci pasuję. ogólnie cennik heyah jest naprawdę ok, zwłaszcza nowe 5 pakietów, zatem nie stracisz wiele, a te usługi moga byc całkiem ciekawe
pink_kandy 10.09.2008 @ 12:58
mój brat sie tym zachwyca, ja dokladnie nie jeszcze tego nie obczaiłam, ale za to sam patent mi sie podoba, jest taki zajmujący i inny od typowych reklam
banian 11.09.2008 @ 20:05
nareszcie heya zaczyna wykorzystywać potencjał HLC i e-sportu w ogóle - to jest przyszłościowa dziedzina !
howgh!
pink_kandy 29.09.2008 @ 15:34
póki co ona jedyna...
Lori 5.12.2008 @ 23:52
Prawie żadna firma się jakimikolwiek graczami nie interesuje (oprócz firm wydających gry naturalnie...).
Ja mam Cyberstarter i nie narzekam. Ściągnęłam sobie darmowe gierki i zarywam czas w tramwajach :-D

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Różnica liczb 10 i 3 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości