PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Highdeal ogłasza nominację nowego Chief Strategy Officer

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/highdeal-oglasza-nominacje-nowego-chief-strategy-officer-4219.html
QR Code
Highdeal ogłasza nominację nowego Chief Strategy Officer

Michał Gruszka, 14 maja 2008, 11:40
Tagi: Highdeal, kadry

Highdeal, światowy lider oprogramowań usług wyceny i wykazu połączeń ogłasza dzisiaj nominację Pana Christophe’a Justeau na stanowisko Chief Strategy Officer. Pan Justeau będzie odpowiedzialny na tym stanowisku za przyspieszenie wewnętrznego i zewnętrznego rozwoju firmy Highdeal.

Pan Justeau dołączył do Highdeal w 2002 jako Executive Vice President of Alliances. Bogaty ponad 20-letnim doświadczeniem w rozwoju produktów i usług (zdobytym podczas 16-letniej pracy w Europie oraz 4-letniej w USA), Pan Justeau oddaje na usługi swojego nowego stanowiska szeroką i gruntowną wiedzę. Zanim przyłączył się do Highdeal, Pan Justeau był vice-dyrektorem ‘Telecom Sales Group’ w EVIDIAN (części BULL) oraz Sales and Marketing Director w Capgemini. Pan Justeau jest absolwentem paryskiego Instytutu Studiow Politycznych (Institut d’Etudes Politiques), a także posiada dyplom z prawa.

Eric Pillevesse, dyrektor generalny Highdeal powiedział:

Christophe nie boi się podejmować wyzwań i wie jak wykorzystać nadarzające się w biznesie okazje. Z posiadanymi przez niego kontaktami, oraz sprawdzonymi zdolnościami przywódczymi, Christophe jest właściwą osobą by wzmocnić Highdeal oraz poprowadzić go w kierunku nowych sektorów rozwoju.

Christophe Justeau tak skomentował swoją nominację: Konsolidacja i konwergencja dostawców usług stwarza olbrzymie możliwości dla Highdeal. Udowodniliśmy już, że nasza technologia, która sprawdziła się w sektorze telekomunikacji, działa również i w wielu innych. Będę więc pracował w Highdeal nad tym by umocnić naszą pozycję na rynkach, na których jesteśmy już obecni, oraz zidentyfikować i wykorzystać nowe dla nas możliwości.

Renaud Sibel zastąpi Pana Justeau i zostanie nowym vice-dyrektorem Alliances and Business Development w firmie Highdeal. Przed przyłączeniem się do Highdeal, Pan Sibel pracował przed siedem lat w firmie SAP gdzie zajmował lokalne i miedzynarodowe stanowiska w dziale sprzedaży i business development. Później został dyrektorem CRM Solutions na region EMEA. Pan Sibel jest absolwentem Szkoly Zarządzania w Grenoble (Grenoble Ecole de Management). Z ponad 15-letnim doświadczeniem, Pan Sibel jest odpowiednio wykwalifikowany by nawiązywać nowe kontakty biznesowe, kontynuować umacnianie się więzi z obecnymi partnerami Highdeal, oraz poprowadzić rozwój firmy w kierunku rynków Azji i Ameryki Łacińskiej.

Doświadczenie Renaud jest wielką korzyścią dla Highdeal, zwłaszcza pod kątem naszego planowanego rozwoju geograficznego i sektorowego. Jestem pewien, że świetnie zastąpi Christophe’a w budowaniu i wspieraniu naszych lokalnych komórek biznesowych, oraz w umacnianu i rozwijaniu kanałów sprzedaży Highdeal

reklama

Ostatnie opinie internautów

Brak komentarzy

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Iloczyn liczb 7 i 9 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości