PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Hity Zimy agencji Unigroup.pl ponownie wspierają kampanię Simplusa

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/hity-zimy-agencji-unigroup-pl-ponownie-wspieraja-kampanie-simplusa-3180.html
QR Code
Hity Zimy agencji Unigroup.pl ponownie wspierają kampanię Simplusa

Michał Gruszka, 24 stycznia 2008, 10:52
Tagi: Simplus, Unigroup.pl

Świąteczna oferta Simplusa (premia po 10 zł do każdego z pierwszych 6 zasileń konta oraz Darmowy Numer – bezpłatne rozmowy z jednym numerem w sieci Plus bez limitu) wsparta jest akcją promocyjną pod nazwą Hity Zimy (Simplusa). Nawiązuje ona do nazwy oferty (Gwiazdkowy Hit Simplusa) oraz do wcześniejszej odsłony - Hity Lata.

Hity Zimy (podobnie jak wcześniejsze Hity Lata) wspierają kampanię reklamową subbrandu, której osią komunikacyjną jest przedstawianie benefitów oferty jako Hitów Simplusa. Użytkownicy Simplusa mogą korzystać dodatkowo w czasie trwania akcji ze zniżek w wypożyczalniach sprzętu narciarskiego, w szkółkach narciarskich i przy zakupie karnetów na wyciągi narciarskie w tych górskich miejscowościach wypoczynkowych, które stanowią miejsce akcji kolejnych odcinków Hitów Zimy.

Autorem i producentem całości jest firma Unigroup.pl specjalizująca się w realizacji złożonych projektów komunikacyjnych i biznesowych, łączących tradycyjne (TV, video) i nowe media (internet, rozwiązania mobilne). „Przygotowując akcję zimową wzięliśmy pod uwagę doświadczenia zebrane podczas kręcenia odcinków Hitów Lata – informuje współwłaścicielka firmy Katarzyna Kondziołka-Kudlek. Jednym z nich jest wykorzystanie potencjału tej formy w marketingu wirusowym. Część klipów, które nie ukazały się na stronie, została zamieszczona na serwisach „wrzutowych”, sumaryczna oglądalność filmików z Hitów Lata na samym serwisie YouTube, bez żadnych dodatkowych działań wspomagających, wyniosła ponad 200.000 odsłon. To właśnie sukces Hitów Lata skłonił zleceniodawcę kampanii – firmę Polkomtel SA – do ponownego wykorzystania tego formatu w komunikacji marketingowej swojej oferty.”

Filmiki, zrealizowane w konwencji „interactive reality”, stanowiące efekty wizyt, oglądać można na specjalnie utworzonym na potrzeby akcji minisajcie www.hitysimplusa.pl oraz w popularnym serwisie YouTube. Na cykl „Hity Zimy” składają się kilku- lub kilkunastominutowe, zabawne filmy, podzielone na sceny trwające po kilkadziesiąt sekund. Filmiki realizowane są w nowatorskiej konwencji 'interactive reality', stanowiącej połączenie formatu telewizyjnej relacji reporterskiej i minisajtu internetowego.

Tradycyjne dziennikarskie formy telewizyjne, jak: wywiady z mieszkańcami i turystami przebywającymi w danej miejscowości, uliczne sondy, kreowane oraz improwizowane gagi i żarty, komentarze w formie stand up’ów, zyskują nową formę – wyjaśnia Dorota Dżugan, pomysłodawca i producent akcji. - Są krótsze, dynamiczniejsze, z montażem ograniczonym do minimum. Podzielone na sekwencje filmiki są ciągiem scenek, które można oglądać jako następującą po sobie całość lub oddzielnie, w formie dobrze znanej internautom z serwisów zamieszczających pliki video, z YouTube na czele.

Umożliwia to innowacyjny player video umieszczony na stronie www. Poszczególne sceny jak również całe odcinki można oceniać i komentować na stronie internetowej akcji. Filmy można pobierać i odtwarzać na komputerze lub przenośnych urządzeniach multimedialnych, a jeszcze w styczniu ma być stworzona możliwość pobrania odcinków na komórki. Filmy ukażą się również na płycie DVD.

Interaktywny charakter akcji nie ogranicza się tylko do form online’owych. Polega także na możliwości wystąpienia w następnych zrealizowanych odcinkach - wystarczy przesłać zgłoszenie i pojawić się w miejscu rejestracji filmu. Użytkownicy chętnie biorą również udział w konkursach (SMS-owych lub mailowych), często ogłaszanych spontanicznie w czasie rejestracji poszczególnych odcinków.

Gwiazdą Hitów Zimy jest Mateusz Malicki, prezenter interaktywnej telewizji Lajfczat www.lajfczat.pl a wcześniej współpracownik TVP. Jako reporter szalejący z mikrofonem w dłoni potrafiący wciągnąć do zabawy zarówno statecznych górali jak i nastolatków towarzyszących ekipie w każdym miejscu, w którym się pojawi. Przed kamerą pojawiają się też inni członkowie ekipy realizującej Hity Zimy, a zwłaszcza urocze śnieżynki Karolina i Ania.

Więcej na ten temat: www.hitysimplusa.pl i www.unigroup.pl

reklama

Ostatnie opinie internautów

adi 24.01.2008 @ 22:35
śmieszne. hity lata oglądałem, fajny prowaadzący był;) simplus daje rade, same promocje, pakety minut czy smsy za doładowania. grejt

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Iloczyn liczb 1 i 9 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości