PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > HP i Polycom rozszerzają globalną umowę

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/hp-i-polycom-rozszerzaja-globalna-umowe-7327.html
QR Code
HP i Polycom rozszerzają globalną umowę

Mariusz Burski, 25 marca 2010, 15:38
Tagi: Hewlett-Packard (HP), Polycom

Polycom, światowy lider w dziedzinie technologii telepresence oraz komunikacji audiowizualnej rozszerza globalną umowę, na mocy której HP będzie sprzedawać pełne portfolio technologii audiowizualnych firmy Polycom. Umowa dotyczy również działań w zakresie wprowadzenia produktów na rynek oraz wspólnego opracowania technologii w przyszłości.

W ramach rozszerzonej umowy, rozwiązania audiowizualne Polycom dla środowisk unified communications oraz zaprojektowane z myślą o samodzielnym działaniu będą sprzedawane i dostarczane przez firmę HP jako część portfolio firmy obejmującego usługi ujednoliconej komunikacji i współpracy – Unified Communications & Collaboration (UC&C). Umożliwi to organizacjom wykorzystanie globalnej obecności HP i jej zaangażowania w ocenę, projektowanie, wdrażanie i obsługę systemów komunikacyjnych zapewniających spójne i wysokiej jakości doświadczenia komunikacyjne pomiędzy wszystkimi lokalizacjami. Firmy zapewnią również interoperacyjność pomiędzy opartymi na standardach rozwiązaniami telepresence i wideokonferencyjnymi firmy Polycom a systemem telepresence HP o nazwie Halo.

"Wykorzystanie komunikacji wizualnej staje się coraz bardziej powszechne, a współpraca z HP zwiększy obecność firmy Polycom na rynku globalnym," powiedział Bob Hagerty, dyrektor generalny firmy Polycom. "Jesteśmy zadowoleni, że możemy rozszerzyć naszą współpracę z HP i wykorzystać synergię z innymi partnerami strategii Polycom Open Collaboration Network w celu dostarczania klientom płynnie współdziałających rozwiązań i usług UC."

Umowa stanowi uzupełnienie istniejącej współpracy pomiędzy obiema firmami a dostawcami unified communications takimi jak Avaya i Microsoft. W szczególności, obejmuje zintegrowane rozwiązania audiowizualne Polycom dla środowisk UC firm Avaya i Microsoft, jak również szerokie portfolio telefonów VoIP Polycom dla programu Microsoft Office Communications Server “Wave 14”, co firma również ogłosiła w dniu dzisiejszym.

"Aby sprostać wyzwaniom związanym z działaniem na rynku globalnym, organizacje poszukują rozwiązań komunikacji audiowizualnej oraz unified communications, które pozwolą im osiągnąć większą wydajność, produktywność i stać się bardziej konkurencyjnymi," powiedział Mark Golden, wiceprezes działu Network Services w firmie HP. "Po włączeniu technologii Polycom do naszego portfolio, firma HP będzie mogła zapewniać klientom na całym świecie pełną gamę otwartych rozwiązań komunikacji audiowizualnej, które upraszczają komunikację biznesową przy jednoczesnym usprawnieniu i przyspieszeniu współpracy z klientami i kluczowymi partnerami."
Według szacunków firmy analitycznej Gartner, całkowite zapotrzebowanie na rozwiązania i usługi komunikacji wizualnej wyniesie 8,6 miliarda dolarów, przy złożonej stopie wzrostu rocznego w wysokości 17.8% w latach 2008 - 2013.


Źródło: Polycom

reklama

Ostatnie opinie internautów

Brak komentarzy

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Iloczyn liczb 9 i 3 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości