PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > HTC chce konkurować dźwiękiem [wideo]

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/htc-chce-konkurowac-dzwiekiem-wideo-9464.html
QR Code
HTC chce konkurować dźwiękiem [wideo]

Maciej Celmer, 12 sierpnia 2011, 11:30 (ostatnio zmodyfikowano w piątek, 12 sierpnia 2011 o 14:27)
Tagi: Beats Electronic, HTC, reklama, wideo, współpraca

Firma HTC postanowiła zainwestować w producenta wysokiej jakości słuchawek audio - Beats Electronic. Firma znana jest głównie z marki Beats by Dr.Dre. Oferuje ona wysokiej jakości rozwiązania audio, z których korzysta już wiele światowych marek.

HTC chce konkurować na muzycznym polu i stać się liderem w dziedzinie dźwięku w swoich smartfonach. W osiągnięciu celu ma pomóc ostatnia inwestycja. Dostęp do multimediów, a przede wszystkim do muzyki z poziomu smartfonów jest jednym z najistotniejszych kryteriów, którymi kierują się klienci. Widać HTC wzięło sobie to do serca i zaczęło działać.

Jimmy Iovine, prezes zarządu Beats by Dr. Dre oraz prezes zarządu i dyrektor generalny Interscope Geffen A&M Records, oddziału Universal Music Group, inwestora w markę Beats powiedział:

Współpraca marek HTC i Beats by Dr. Dre to okazja do tego, by dwie światowej renomy firmy ustanowiły standardy audio w smartfonach i wyznaczyły trendy na przyszłość. Dla Beats by Dr. Dre to bardzo ważny krok w realizacji misji, którą jest naprawienie szkód wywołanych przez cyfrową rewolucję w sferze audio. Dążymy do takiej zmiany sposobu odtwarzania dźwięku, by słuchacz odbierał muzykę, w sposób zamierzony przez twórców.

Pierwsze produkty wykorzystujące doświadczenie Beats Electronic mają pojawić się już jesienią. Teraz można obejrzeć wideo prezentujące wspólne dążenie firm do dostarczenia wysokiej jakości dźwięku w smartfonach.


Źródło: HTC

reklama

Ostatnie opinie internautów

Beatter 12.08.2011 @ 15:42
Znam te słuchawki i powiem szczerze, że mogą konkurować z najlepszymi. Bardzo mocna rzecz i bardzo profesjonalna firma składająca się z ludzi, którzy naprawdę mają pojęcie o muzyce. Takie doświadczenie musi przełożyć się na produkt. Z niecierpliwością czekam, co zaprezentuje HTC. Może nowy procesor dźwiękowy w smartfonach, albo słuchawki w zestawie beats. Mam tylko nadzieję, że nie przytłoczą ceną;] a o to nie trudno

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Suma liczb 7 i 10 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości