PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > HTC Desire w promocyjnej cenie w Play

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/htc-desire-w-promocyjnej-cenie-w-play-8722.html
QR Code
HTC Desire w promocyjnej cenie w Play

Maciej Celmer, 7 marca 2011, 16:14
Tagi: cennik, HTC, HTC Desire, Play, promocja

Od jutra w sieci Play telefon HTC Desire będzie dostępny w promocyjnej cenie.

Cennik:

Źródło: Play

reklama

Ostatnie opinie internautów

dawid9222 7.03.2011 @ 16:40
Tak sobie rozmyślam, dzisiaj, (to znaczy jutro;)) ten telefon będzie kosztował sporo, a za 2-3 lata?
Tak samo było w przypadku innych telefonów np SE K510i, kiedyś kosztował niemało, a teraz? można go kupić za 50zł.
Ale to normalka, więc nie ma co się dziwić ;-)
A co do samego HTC, przecież to musi kosztować ;)
Wg mnie wart jest swojej ceny.
omen 14 7.03.2011 @ 16:49
Dawid, wiadomo że telefony z czasem tanieją, ale taka jest już filozofia cen, za parę lat będą takie telefony, że na tego nawet nie spojrzysz, chociaż będzie bardzo tani. Co do htc to jakoś nie jestem specjalnie przekonany. Chociaż muszę przyznać, że robi na mnie wrażenie, przynajmniej jest ładny. No zobaczymy czas pokaże, może kiedyś przekonam się do HTC
dawid9222 7.03.2011 @ 16:56
omen, oczywiście, taka polityka cen, i to dotyczy nie tylko telefonów ale... wszystkiego. Tak poprostu, naszła mnie taka myśl.
Dzisiaj wydajemy majątek na jakiś sprzęt, a za 2-3 lata będzie on przestarzały, nieporęczny i i nieekonomiczny.
Ja to czasem mam rozważania... ;D
Heh ;-)
kamilxy 7.03.2011 @ 21:52
Tak to już jest, produkty żyją tak samo jak ludzie... najpierw się rodzą, są drogie i słodkie, później mimo, że cena jest droga każdy chce je mieć, następnie starzeją się, nie są już takie ciekawe, stają się obojętne innym (oprócz rodziny) a poźniej nie ma ich już nawet na Allegro i pozostają tylko w naszej pamięci. Tak oto cykl życia każdego produktu zaczyną się i kończy, niczym wszeschświat począwszy od Wielkiego Wybuchu, aż do dnia w którym nie pozostanie już nawet namiastka teraźniejszości... ah... Wracając do sedna, cena wysoka mimo promocji ale jeśli kogoś stać to czemu nie:) osobiście raczej wybiorę taktyke numer 2... z wyżej wspomnianym cyklem..: )
pozdrawiam
koksik1000 8.03.2011 @ 02:14
Tak już jest ze jak kupimy coś nowego w sklepie to wychodząc z tego sklepu produkt traci na wartości jakieś 10 procent no ale tak było jest i będzie co do tej promocji to trzeba wywietrzyć magazyny co nie, w końcu to jest wyprzedaż starszego modelu bo ten już ma swojego następcę

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Iloczyn liczb 4 i 5 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16