PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > HTC i Parrot zapowiadają strategiczną współpracę

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/htc-i-parrot-zapowiadaja-strategiczna-wspolprace-3163.html
QR Code
HTC i Parrot zapowiadają strategiczną współpracę

Michał Gruszka, 23 stycznia 2008, 10:31
Tagi: HTC, Parrot

Firma HTC Corp. i Parrot®, lider w dziedzinie bezprzewodowych urządzeń peryferyjnych do telefonów komórkowych, ogłosiły dziś nawiązanie strategicznej współpracy, której celem jest poprawa kompatybilności i łatwości obsługi produktów obu firm. W ramach aliansu HTC będzie ściśle współpracować z Parrot w zakresie rozwoju nowych produktów, działań marketingowych i kanałów handlowych, aby zapewnić klientom komplementarne rozwiązania.

Henri Seydoux, założyciel i dyrektor generalny Parrot powiedział:

Produkty HTC klasy smart oferują użytkownikom jedno urządzenie do obsługi wszelkich treści elektronicznych, a Parrot dostarcza łatwe w użyciu bezprzewodowe peryferia, które pozwalają szerzej z nich korzystać. Z technologią Parrot, użytkownicy HTC mogą maksymalizować użyteczność swoich urządzeń.


Parrot oferuje szeroki asortyment bezprzewodowych akcesoriów do telefonów komórkowych do zastosowania w samochodzie i domu – od zestawów głośnomówiących z technologią Bluetooth® po bezprzewodowe, elektroniczne ramki do zdjęć i zestawy głośników Hi-Fi. Asortyment produktów Parrot obejmuje bezprzewodowe urządzenia peryferyjne współpracujące z urządzeniami HTC w każdym środowisku – w samochodzie, w domu i w biurze.

Florian Seiche, wiceprezes HTC Europe.
powiedział:
Współpracując z Parrot udoskonalamy naszą ofertę w zakresie mobilności i łączności, co rozbudowuje funkcjonalność naszych urządzeń, zwiększając ich wartość dla klientów.

HTC od ponad 10 lat produkuje wydajne telefony komórkowe klasy Smart i urządzenia PDA z systemem Microsoft® Windows Mobile®. W 2006 roku firma wprowadziła własną markę produktów i od tego czasu szybko rozwija się w segmencie produktów dla klientów instytucjonalnych i konsumentów. Zróżnicowany asortyment konwergentnych urządzeń mobilnych HTC oferuje klientom szeroki wybór funkcji dostosowanych do potrzeb. Najnowsze produkty firmy to seria Touch: HTC Touch™, HTC Touch Dual™ i HTC Touch Cruise™.

Wszystkie trzy nowe urządzenia wykorzystują dotykowy interfejs HTC TouchFLO® umożliwiający intuicyjną obsługą. Urządzenia płynnie integrują się z akcesoriami Parrot, zapewniając użytkownikom jeszcze większą funkcjonalność - na przykład bezprzewodowy Parrot PARTY umożliwia słuchanie kolekcji nagrań MP3 podczas podróży.

Więcej informacji na:
www.europe.htc.com
www.parrot.com/uk

reklama

Ostatnie opinie internautów

Brak komentarzy

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Różnica liczb 3 i 3 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości