PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > HTC inwestuje we wzornictwo

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/htc-inwestuje-we-wzornictwo-5151.html
QR Code
HTC inwestuje we wzornictwo

Piotr Baranowski, 3 grudnia 2008, 11:48
Tagi: HTC, One & Co

HTC Corporation poinformowała dziś o przejęciu biura projektowania i stylizacji One & Company Design, Inc. (One & Co) z siedzibą w San Francisco. One & Co. to uznana i wielokrotnie nagradzana firma, która zaprojektowała wiele doskonale znanych i najbardziej stylowych marek produktów lifestylowych. Firma zachowa nazwę i będzie świadczyć usługi dla obecnych klientów, łącząc jednocześnie siły z HTC, aby stworzyć niespotykany dotąd tandem w dziedzinie globalnego wzornictwa urządzeń mobilnych.

Horace Luke, szef działu innowacji w firmie HTC Corporation powiedział:

Wzornictwo jest jednym z kluczy, które determinują powodzenie lub porażkę produktu. Zastosowanie nowatorskiego wzornictwa w produktach HTC jest inspirującym i dynamicznym wyzwaniem, wymagającym szczególnego połączenia wiedzy o klientach, kreatywności, innowacyjności i gotowości do podejmowania ryzyka - cech, których ucieleśnieniem jest One & Co.


HTC i One & Co rozpoczęły współpracę w 2006 r. przy projektowaniu HTC Touch Diamond.


Scott Croyle, partner w One & Co powiedział:
One & Co z przyjemnością wniesie do współpracy z HTC własne podejście projektowania oparte na znajomości światowych trendów i potrzeb użytkowników. Wierzymy, że będziemy wspólnie tworzyć rozpoznawalne, atrakcyjne produkty. Znając najnowocześniejsze technologie HTC i dokonania tej firmy w dziedzinie innowacji, z przyjemnością podejmujemy współpracę z HTC, jako globalnym producentem lifestylowych urządzeń.

One & Co, oprócz współpracy z HTC, ma szerokie doświadczenia w różnych branżach - od obuwia poprzez snowboarding, narciarstwo, meble, opakowania, AGD, zegarki i inne. One & Co. zyskała uznanie branży wzorniczej i handlowej zdobywając liczne nagrody BusinessWeek/IDSA IDEA, nagrodę Good Design Award, CES Innovation oraz wyróżnienia ID Magazine.

reklama

Ostatnie opinie internautów

cpk_worm 3.12.2008 @ 13:14
W dzisiejszych czasach aby utrzymać się na rynku trzeba nieustannie się rozwijać i udoskonalać swoje produkty. A kiedy łączą się ze sobą dwie tak prestiżowe i renomowane firmy jak ww. to można spodziewać się wszystkiego po ich współpracy (wszystkiego tzn. szokujących/eksperymentalnych rozwiązań a jednocześnie niezwykle ułatwiających naszą codzienność)
Życzę im aby wywiązała się między nimi współpraca na miarę Michaela Jordana i Scottiego Pippenena.
krzychu.pl 3.12.2008 @ 18:52
HTC będzie sobie coraz odważniej poczyniać na europejskich rynkach. A połączenie wysokiej jakości produktu z możliwościami, atrakcyjnym wzornictwem i przystępną ceną jest kluczem do sukcesu :)
krzy12315 4.12.2008 @ 12:45
Można czym bardziej wymyślny design telefonu tym bardziej jest on rozchwytywany.

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Suma liczb 6 i 10 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości