PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > HTC Pharos

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/htc-pharos-3509.html
QR Code
HTC Pharos

Michał Gruszka, 26 lutego 2008, 12:37
Tagi: HTC, nowy telefon

Pharos, czyli HTC P3470, wyposażony w odbiornik GPS odznacza się łatwością użytkowania, elegancją i wszechstronnością. Łączy liczne funkcje komunikacyjne, rozrywkowe i biznesowe, dzięki którym może służyć zarówno do pracy jak i zabawy.

Urządzenie ma 2,8 calowy ekran kolorowy oraz 256 MB pamięci ROM i 128 MB pamięci RAM, może również wykorzystywać zewnętrzną pamięć microSD. Nowy ekran startowy HTC daje szybki dostęp do poczty elektronicznej, smsów, kalendarza i listy kontaktów, a także do informacji o pogodzie i jej prognozach dla setek miast na całym świecie.

Telefon wyposażony jest w procesor TI OMAP 850 z zegarem 200 MHz i moduł GPS SiRFStarIII, zapewniający możliwość lokalizacji i nawigacji na całym świecie.

HTC P3470 może współpracować z dowolnym programem nawigacyjnym przeznaczonym dla Windows Mobile typu TomTom Navigator czy Automapa.

Cena: około 1 400 zł

W sprzedaży pojawi się pod koniec marca 2008.

reklama

Ostatnie opinie internautów

paczek 26.02.2008 @ 13:38
Jak na moje to bardzo słaby procesor, ciekawe jak będzie się zachowywał. Ramu również mało na te czasu, nie wspominając już nic o dostępnej pamieci. Żal. Mogli się bardziej postarać. Dobrze że chociaż moduł gps jest przyzwoity. No cena wygórowana - chociaz na pewno znajdzie swoich zwolenników, jak inne produkty htc.
Martin 26.02.2008 @ 21:23
Przyznam, że procesor mógłby być mocniejszy (przydała by sie 4-setka), czy ja wiem czy cena wygórowana-raczej norma u tej firmy. moduł GPS to chyba już taki standard jeśli chodzi o jakość nawigacji. Mam tylko nadzieję, że dadzą Win Mobile w wersji 6. Nie napisali czy ma wbudowany aparat i jakiej pojemności bateria. Co wiecej.. ładny :)
Czesław 6.03.2008 @ 19:18
Wyposażony jest w System Windows 6.0 Pro z pakietem Office. Czas czuwania 240 godzin czas rozmowy 7 godzin. Aparacik 2.0 MP . Radio , wideorozmowy , 108x58x15,8 mm , 122g
sale 15.05.2008 @ 14:45
Mam to cacko, więc moja opinia jest rzeczowa. Nie ma wi-fi ani radia. Fajne fotki się robi i jest dobre narzędzie w oglądaniu zrobionych fotek (tak jak w iPhonie). Ma wgraną oryginalną najnowszą AM 5.0 PL. Jest super interfejs. Jest np. wyświetlana pogoda na dziś i kolejne 4 dni -automatyczne łączenie przez komp lub manualne przez EGPRS. Co do procka, to mio a701 ma 520MHz a Pharos ma 200MHz i faktycznie jest dużo wolniejszy, ale.. za to bateria w mio a701 wytrzymywała ok 4 godzin w w Pharosie wytrzymuje ponad 2 doby nawet wtedy kiedy się używa wyświetlacza. Polecam

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Różnica liczb 15 i 2 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16