PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > HTC Smart wyznacza nowy standard uniwersalnego smartfonu dla każdego

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/htc-smart-wyznacza-nowy-standard-uniwersalnego-smartfonu-dla-kazdego-6907.html
QR Code
HTC Smart wyznacza nowy standard uniwersalnego smartfonu dla każdego

Piotr Kowalik, 8 stycznia 2010, 15:19 (ostatnio zmodyfikowano w piątek, 8 stycznia 2010 o 17:05)
Tagi: HTC, nowy telefon, smartphone

HTC Corporation, międzynarodowa firma projektująca smartfony, zaprezentowała dzisiaj HTC Smart, telefon wyznaczający nowy standard w kategorii smartfonów: łatwy w użyciu, dostępny dla każdego. HTC Smart pojawi się w sprzedaży już tej wiosny na rynkach europejskich i azjatyckich.


Firma HTC zawsze brała pod uwagę opinie użytkowników i wyznaczała nowe standardy wśród urządzeń mobilnych. HTC Smart jest odpowiedzią na zapotrzebowanie klientów na prosty w obsłudze, dostępny dla każdego smartfon
- powiedział Peter Chou, chief executive officer, HTC Corporation. Dodanie jedynie dotykowego interfejsu nie sprawia, że telefon staje się smartfonem. Dopiero integracja w urządzeniu HTC Sense powoduje, że smartfon oferuje nawet bardzo wymagającym użytkownikom niespotykaną zazwyczaj funkcjonalność.

Interfejs HTC Sense dla mas
HTC Smart charakteryzuje się kompaktową obudową i wykorzystaniem przyjaznego dla użytkownika interfejsu HTC Senseä, stworzonego w oparciu o filozofię zdefiniowaną hasłami: „Telefon dla mnie”, „Zawsze blisko” i „Odkrywaj nieoczekiwane”. HTC Smart umożliwia personalizację interfejsu – indywidualne dostosowywanie urządzenia do własnych potrzeb i upodobań. Użytkownik może też, poza podstawowymi środkami komunikacji, takimi jak rozmowa, wiadomość tekstowa czy email, w prosty sposób odnaleźć najnowsze wpisy przyjaciół na serwisach społecznościowych.

HTC Smart wyznacza nowe standardy w zakresie zaawansowanej funkcjonalności w dostępnym dla każdego smartfonie - powiedział Paul Jacobs, chief executive officer, Qualcomm Incorporated. Cieszymy się, że możemy wesprzeć HTC, które wykorzystuje nasz otwarty system operacyjny Qualcomm Brew Mobile Platform, w swoim nowym smartfonie oferującym zaawansowane funkcjonalności w bardzo przystępnej cenie.

Qualcomm Brew Mobile Platform (Brew MP)

HTC Smart korzysta z Brew MP firmy Qualcomm, popularnego mobilnego systemu operacyjnego, który umożliwia oferowanie smartfonów na bardziej agresywnych poziomach cenowych.


Źródło: HTC

reklama

Ostatnie opinie internautów

Brak komentarzy

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Suma liczb 14 i 9 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości