PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > HTC Touch Diamon nagrodzony EISA

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/htc-touch-diamon-nagrodzony-eisa-4847.html
QR Code
HTC Touch Diamon nagrodzony EISA

Hubert Musiał, 19 sierpnia 2008, 08:20
Tagi: HTC, nagroda

HTC Polska poinformowała, że najnowszy telefon HTC Touch Diamond znalazł uznanie w oczach ekspertów potwierdzone otrzymaniem szeregu prestiżowych nagród.

Telefon otrzymał nobilitująca nagrodę EISA (European Imaging and Sound Association) - EUROPEAN SMART PHONE 2008-2009. EISA to szczególna organizacja, zrzeszająca najbardziej wpływowe europejskie publikacje lifestylowe i techniczne; w jej skład wchodzi 49 czasopism z 18 krajów Europy. Touch Diamond wysunął się przed konkurencję dzięki połączeniu innowacyjnego wzornictwa z imponującą funkcjonalnością, którą docenili członkowie EISA.

Florian Seiche, wiceprezes HTC Europe powiedział:

Czujemy się uhonorowani nagrodą EISA. HTC dokłada wszelkich starań oferując innowacyjne produkty, a Touch Diamond jest przykładem najnowocześniejszych rozwiązań w technologii mobilnej, łącząc zaawansowane funkcje w kompaktowej obudowie i oferując najwyższy poziom wydajności.


Wyróżnienia HTC Touch Diamond przyznało również szereg polskich mediów w tym magazyn Logo, magazyn CD Action czy portal benchmark.pl


Tomasz Leśniak, Area Manager HTC Europe powiedział:
Cieszymy się iż HTC Touch Diamond , który spotkał się z tak dużym zainteresowaniem na całym świecie, także w Polsce, szybko zyskuje uznanie w oczach ekspertów. Jakość naszych produktów potwierdza dobitnie zainteresowanie rynku telefonem HTC Touch Diamond. Do chwili obecnej sprzedaliśmy na całym świecie około 1 mln sztuk tego telefonu, a do końca roku planujemy tę liczbę znacząco zwiększyć.

Touch Diamond to stylowy telefon o niewielkich rozmiarach, w którym zaimplementowano zupełnie nowe podejście do korzystania z ultraszybkiego Internetu, oraz przykuwający uwagę trójwymiarowy, dotykowy interfejs TouchFLO 3D. Telefon, dzięki wykorzystaniu wbudowanego odbiornika GPS i oprogramowania do nawigacji satelitarnej może służyć jako personalny system nawigacyjno-informacyjny.

Źródło: e-biznes.pl

reklama

Ostatnie opinie internautów

Brak komentarzy

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Iloczyn liczb 5 i 6 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości