PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > HTC wchodzi do Węgier

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/htc-wchodzi-do-wegier-5427.html
QR Code
HTC wchodzi do Węgier

Piotr Baranowski, 23 stycznia 2009, 13:49
Tagi: E-care, HTC, HTC Touch Cruise, Pannon, T-Mobile, Vodafone

22. stycznia HTC oficjalnie rozpoczął działalność na terenie Węgier. Uroczyste przyjęcie było okazją do premiery najnowszego telefonu HTC Touch Cruise z nawigacją.

HTC będzie współpracowało na Węgrzech z operatorami komórkowymi, tj.: Pannon, Vodafone, T-Mobile oraz z sieciami dealerskimi i dystrybutorami. Lokalnym partnerem zajmującym się serwisem posprzedażowym jest firma E-care.

Tomasz Leśniak, HTC Area Manager Central & Eastern Europe powiedział:

Nasze oczekiwania co do rynku węgierskiego skupiają się na znaczącym rozwoju świadomości i rozpoznawalności marki HTC. Będziemy oferować pełne portfolio produktów przygotowanych (zlokalizowanych) w języku węgierskim.
reklama

Ostatnie opinie internautów

przemek89k 23.01.2009 @ 14:40
Ciekawy jestem jak nowy operator poradzi sobie na węgrzech - kraju w którym kryzys gospodarczy się bardziej pogłebił niż w Polsce. Myślę że jest to nie najlepszy pomysł aby w tym czasie próbować podbijać zagraniczne rynki - zwłaszcza że każdy szuka oszczędności.
kubstar 23.01.2009 @ 23:13
Pomijając załamanie gospodarki jakie ma miejsce na Węgrzech, nie jest dobrym argumentem, żeby zaprzestawać promowania marki za granicą czy sprzedawania ich produktów, gdyż nie tylko to ma znaczenie na rozwój przedsiębiorstwa. Co więcej jak powiedział Tomasz Leśniak: "Nasze oczekiwania co do rynku węgierskiego skupiają się na znaczącym rozwoju świadomości i rozpoznawalności marki HTC." oznacza, że nie chodzi tu o jak najwyższe zyski - których i tak nie uda się otrzymać w pierwszych fazach sprzedaży, a z zapoznaniem się z nową marką oraz z jej sprzętem, a dopiero w późniejszym terminie na zarobieniu dużych pieniędzy.
Gacek 23.01.2009 @ 23:59
Kryzys jest "chwilowy" a to jest inwestycja długoterminowa więc jest to świetna inwestycja mimo kryzysu światowego ;]
dexter 26.01.2009 @ 18:19
~przemek89k: operator? :|
Szakalabombas 27.01.2009 @ 14:49
Kolega przemek89k wyraźnie nie orientuje się w temacie, i nie do końca wie czym zajmuje się koncern HTC. Zgadzam się, kryzys jest chwilowy, ale wejście na rynek węgierski znacznie opóźnione. Żal mi trochę Węgrów, telefony HTC są zaawansowane technicznie ponad miarę, ale mają też pewne skłonności do psucia się. Znam przynajmniej 10 przypadków osób w Polce, którzy zakupili model Touch Diamond, a po miesiącu zaczęła pękać obudowa. W Polsce nie ma jako takiego problemu z naprawami gwarancyjnymi, no ale Węgrzy przez długi czas byli pozbawienie nie dość, że sieci dealerskiej, to i jeszcze naprawczej. Wyobraźcie sobie procedurę naprawy gwarancyjnej na Węgrzech i czas oczekiwania na sprawny telefon, gdy nie ma sieci napraw gwarancyjnych.
junabi 27.01.2009 @ 16:43
Szakalabombas - ja znam przynajmniej 4 przypadki osób którym w HTC Touch Pro popsuł się wyświetlacz ( w tym trzem po miesiącu użytkowania). Za taką cenę to trochę duża strata....
Szakalabombas 27.01.2009 @ 17:02
Także tak jak pisałem, pod względem jakości wykonania jest kiepsko.
kubacki 28.01.2009 @ 21:22
Dla mnie telefony HTC sa zdecydowanie lepsze niz np. iPhone. Wiem co pisze bo wystarczy spojrzec na ranking telefonów w Vobis.
Szakalabombas 29.01.2009 @ 00:14
No też tak uważam, lepsze, ale nie ładniejsze... Zresztą wygląd kwestia gustu :)

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Iloczyn liczb 1 i 6 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Nike air max 90... 30.11.2017, 09:03