PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > HTC wprowadza model TyTN II na rynek polski

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/htc-wprowadza-model-tytn-ii-na-rynek-polski-2378.html
QR Code
HTC wprowadza model TyTN II na rynek polski

Michał Gruszka, 25 października 2007, 17:32
Tagi: HTC, nowy telefon

HTC Corp., przedstawił model HTC TyTN II, który wprowadzono na rynek we współpracy z najważniejszymi operatorami telefonii komórkowej w Europie, a także bezpośrednio pod marką HTC. Nowy model stanowi rozwinięcie wielokrotnie nagradzanego modelu HTC TyTN (zaprezentowanego w czerwcu 2006). Jest wyposażony w szybkie łącze transmisji danych HSDPA, wbudowany układ nawigacji satelitarnej GPS oraz innowacyjny, podnoszony ekran.

HTC TyTN II wykorzystuje wszystkie zalety systemu Windows Mobile® 6 w nowym, unikatowym formacie, kontynuując dziesięcioletnią tradycję HTC w dziedzinie innowacji konstrukcyjnych. Kolorowy ekran o przekątnej 2,8 cala odsuwa się, dając dostęp do pełnej klawiatury w układzie QWERTY, a następnie unosi do pozycji umożliwiającej wygodne czytanie i pisanie maili, korzystanie z aplikacji, oglądanie filmów lub zabawę.

HTC TyTN II umożliwia łączność we wszystkich krajach – obsługuje trzypasmową łączność UMTS i czteropasmową EDGE. Wyróżnia się najszybszym w świecie łączem internetowym klasy 3.5G HSDPA, które jest dziewięciokrotnie szybsze niż 3G. Obsługa protokołu WiFi 802.11b/g gwarantuje szybką łączność z Internetem w roamingu, w każdym kraju świata.

HTC Home™ - nowy ekran menu urządzeń HTC - daje łatwy dostęp do funkcji telefonicznych, tekstowych, kalendarza, emaila i kontaktów, a także szybką łączność z serwisem pogodowym, uaktualnianym cztery razy dziennie.

HTC TyTN II wykorzystuje funkcjonalność Windows Mobile® 6 – zawiera komplet aplikacji roboczych, w tym Word Mobile, Excel Mobile, PowerPoint Mobile, listę kontaktów, kalendarz, email, notatniki, harmonogram zadań, przeglądarki PDF i inne. Ponadto, firma HTC dołączyła szereg innych aplikacji, takich jak skaner wizytówek i TomTom Navigator 6, współpracujący z wbudowanym odbiornikiem GPS. HTC TyTN II współpracuje z innymi aplikacjami nawigacyjnymi.

Florian Seiche, wiceprezes HTC Europe. powiedział:

Premiera TyTN II to debiut urządzenia dającego szybki, mobilny dostęp do funkcji i łączności zarezerwowanej kiedyś dla komputerów PC. Nasza propozycja doskonale trafia w wymagania mobilnych profesjonalistów i zaawansowanych konsumentów, którzy mogą teraz korzystać z rozbudowanej funkcjonalności HTC TyTN II i naprawdę szybkiego, mobilnego dostępu do Internetu, oferowanego przez wielu naszych partnerów-operatorów.


Dostępność
HTC TyTN II został zaprojektowany z myślą o tym, aby umożliwić użytkownikom biznesowym pełne wykorzystanie najnowszych szybkich połączeń, multimedialnych treści i aplikacji, z uwzględnieniem informacji zwrotnych od klientów operatorów współpracujących z HTC. Urządzenie zacznie być wprowadzane na rynek w najbliższych tygodniach we współpracy z wiodącymi operatorami w Polsce, a także bezpośrednio pod marką HTC. HTC TyTN II będzie dostępny na rynku pozaoperatorskim w Polsce w cenie brutto około 2.899 zł (z VAT).


Andrzej Gładki, Kierownik Działu Zarządzania Produktami – Terminale, w firmie Polska Telefonia Cyfrowa Sp. z o.o. powiedział:
Z przyjemnością włączamy nowy terminal do naszej oferty. Urządzenia z serii MDA, Era z powodzeniem oferuje od lat. Najnowszy model MDA Vario III jest już jedenastym urządzeniem serii MDA wprowadzonym do oferty Ery od grudnia 2002 r., kiedy zaproponowany został model Era MDA. MDA Vario III spełnia wszystkie nasze wymagania jako urządzenie dla mobilnych pracowników – jesteśmy szczególnie zadowoleni z nowej formy z ruchomą klawiaturą.


MDA Vario III z własnym, charakterystycznym dla Ery wzornictwem jest bardzo wydajnym urządzeniem o parametrach umożliwiających wykorzystanie najnowocześniej sieci i jej funkcji, takich jak blueconnect w telefonie. Wprowadzenie do oferty tego urządzenia świadczy o dobrej współpracy z HTC. Urządzenie MDA Vario III jest doskonałym połączeniem innowacyjnej konstrukcji, dynamicznej, bezprzewodowej łączności i funkcji GPS wzbogacającej dostęp do Internetu, emaila i komunikatorów o funkcje nawigacji.

HTC TyTN II z Automapą w pakiecie znajdzie się w ofercie Orange na rynku polskim już w listopadzie 2007. HTC TyTN II jest najnowszym dodatkiem do unikatowego portfela urządzeń Signature i oferuje szereg rozwiązań emailowych, w tym Microsoft DirectPush z systemem Windows Mobile 6. HTC TyTN II, w połączeniu z szybkim dostępem do Internetu dzięki sieciom WiFi, 3G+ (HSDPA), 3G i EDGE oferowanym przez Orange, zapewnia funkcjonalność zbliżoną do laptopa w urządzeniu mobilnym zapewniającym dostęp do informacji sieciowych z każdego miejsca w świecie.

Tomasz Kucharczyk, Zastępca Dyrektora Pionu Marketingu Rynku Biznesowego Polskiej Telefonii Komórkowej Centertel, operatora Orange potwierdza , że HTC TyTN II jest idealny dla wszystkich, którzy potrzebują stałego i niezawodnego dostępu do Internetu i aplikacji biznesowych.


Tomasz Kucharczyk, Zastępca Dyrektora Pionu Marketingu Rynku Biznesowego Polskiej Telefonii Komórkowej Centertel powiedział:
Wielu użytkowników instytucjonalnych potrzebuje ‘wirtualnego biura’ z dostępem do wszystkich codziennych aplikacji biznesowych i poczty elektronicznej. Dzięki wygodnej obsłudze poczty elektronicznej i możliwości podłączania do szerokopasmowych sieci, HTC TyTN II jest doskonałym urządzeniem dla naszych klientów instytucjonalnych.

Wersja urządzenia oferowana przez Orange będzie posiadać unikatowe menu Signature Series, dające personalizowany, szybki dostęp do aplikacji biznesowych. Urządzenie w barwach Orange debiutuje na rynku brytyjskim, francuskim, szwajcarskim i holenderskim, hiszpańskim, polskim, rumuńskim i słowackim.

Najważniejsze parametry HTC TyTN II
• Regulowany ekran i wysuwana klawiatura QWERTY
• Ekran 2,8 cala QVGA 240*320
• Łączność w każdym kraju
• Trzypasmowa łączność UMTS i czteropasmowa łączność GSM/GPRS/EDGE
• Szybki Internet 3,5G
• Szybka łączność na całym świecie
• Menu HTC HomeTM
• Windows Mobile 6 Professional z funkcją Direct Push Email
• Wewnętrzna antena nawigacji satelitarnej GPS, TomTom Navigator 6 Taster Edition (zależne od oferty)
• Aparat fotograficzny 3 megapiksele z automatyczną ostrością
• Bezprzewodowa sieć LAN– WiFi 802.11b/g
• Bluetooth 2.0
• 256 MB ROM, 128 MB RAM
• Łatwe przewijanie ekranu - dotykowo lub pokrętłem
• Czytnik kart pamięci microSDTM
• Wymiary: 112mm (dł.) x 59 mm (szer.) x 19 mm (grub.)
• Waga – 190 g z baterią
• Akumulator: 1350 mAh, litowo-polimerowy
• Czas pracy w trybie oczekiwania:
– do 350 godzin w sieci UMTS
– do 365 godzin w sieci GSM
• Czas rozmów
– do 264 minut w sieci UMTS
– do 420 minut w sieci GSM
Więcej informacji na stronie www.tytnseries.com

reklama

Ostatnie opinie internautów

Brak komentarzy

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Suma liczb 6 i 8 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości