PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > I LOVE Green Cities - Zagłosuj na ulubione zielone miasto i wygraj wyjazd na World Expo 2010

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/i-love-green-cities-zaglosuj-na-ulubione-zielone-miasto-i-wygraj-wyjazd-na-world-expo-2010-7339.html
QR Code
I LOVE Green Cities - Zagłosuj na ulubione zielone miasto i wygraj wyjazd na World Expo 2010

Mariusz Burski, 29 marca 2010, 12:59
Tagi: GPS, Konkurs, Mio, nawigacja

Mio, światowy dostawca nawigacji samochodowych zaprasza do wzięcia udziału w ogólnoświatowej kampanii "I LOVE Green Cities". W ten sposób firma zachęca do odkrywania "zielonej strony" swoich ulubionych miast. Kampania związana jest z faktem sponsorowania przez Mio światowej wystawy EXPO Szanghaj 2010, której tematem przewodnim będzie "lepsze miasto – lepsze życie".

Kampania zbiegła się z obchodami 40th Global Earth Day (czterdziestego już Międzynarodowego Dnia Ziemi). W ramach kampanii każdy na świecie może wyrazić swoją sympatię do ulubionych miast poprzez pokazanie całemu światu ich "zielonej strony". Wystarczy zrobić zdjęcia, film video, przygotować krótki opis i wypełnić zgłoszenie na stronie: http://ilovegreencities.mio.com/ . "I LOVE Green Cities" potrwa do 21 maja br.

"Każdy z nas z pewnością jest w stanie pokazać wiele miejsc wartych odwiedzenia. Z kolei odkrywanie otaczającego nas świata jest naturalną potrzebą większości z nas. Na tym Mio oparło obecną kampanię" – powiedział Tarik Hassan, Marketing Manager Mio Technology, Oddział w Polsce. "Mam nadzieję, że wśród zgłoszonych "zielonych" miast znajdą się również polskie. Wszyscy mamy na to wpływ. Zachęcam więc do zgłaszania polskich kandydatur oraz do głosowania na nie" – dodał.

Zgłoś swoje "zielone" miasto i wygraj wyjazd na Word Expo 2010
Aby zachęcić wszystkich do dzielenia się swoimi sympatiami Mio przygotowało wiele nagród. Wśród uczestników kampanii, którzy zgłoszą swoje "zielone miasta" i otrzymają najwięcej głosów poparcia internautów wygrają wyjazd na Expo w Szanghaju. Mio przygotowało również nagrody dla głosujących. Są nimi nawigacje samochodowe Mio oraz rozszerzone wersje map. Losowania nawigacji odbywać się będą w każdy piątek, począwszy od 26 marca aż do 21 maja br.

Mio jest głownym sponsorem World Expo 2010 w Szanghaju w Chinach i współpracuje blisko z Szanghajskim biurem World Expo, aby promować "Lepsze miasto, lepsze życie". Aby uzyskać dodatkowe informacje, zapraszamy na stronę : http://www.mio.com/expo2010 albo do odwiedzenia Fan Page Mio na Facebooku (http://www.facebook.com/miobuzz).


Źródło: Mio

reklama

Ostatnie opinie internautów

Brak komentarzy

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Różnica liczb 11 i 9 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości