PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > iPhone 4S

Newsy: iPhone 4S


Mikołaj i Siri - świąteczna reklama iPhone 19 grudnia 2011, 10:15

Apple przygotowało świąteczną reklamę najnowszego smartfona - iPhone 4S. Po raz kolejny na główny plan wychodzi asystent Siri, który pomaga mikołajowi w jego pracy.

Czy TellMe działa jak Siri? [wideo] 2 grudnia 2011, 15:45

W niedawnej wypowiedzi Craig Mundie, szef inżynierów z Microsoftu, stwierdził, że od roku w Windows Phone 7 jest funkcja posiadająca możliwości Siri. Ile w tym prawdy?

Weekendowe luzy: Robin Williams i Siri [wideo] 26 listopada 2011, 13:30

Robin Williams w wywiadzie dla Ellen parodiuje asystenta Siri. Trzeba przyznać, że nieźle mu to wychodzi.
reklama

T-Mobile zbiera zapisy na iPhone 4S 4 listopada 2011, 15:15

T-Mobile uruchomił specjalną stronę, na której klienci mogą się zapisać aby jako pierwsi otrzymać informacje o dostępności ofert i urządzeń iPhone 4S.

Przedsprzedaż iPhone 4S w Polsce 4 listopada 2011, 10:15

Firma Apple rozpoczęła w Polsce przedsprzedaż smartfonu iPhone 4S.

Problemy z zasilaniem iPhone 4S będą rozwiązane 4 listopada 2011, 10:00

Firma Apple potwierdziła, że w iPhonie 4S mogą pojawiać się problemy dotyczące zasilania. Nowa aktualizacja systemu ma naprawić problem.

Pierwszy spot TV iPhone 4S [wideo] 21 października 2011, 14:34

Pojawił się już pierwszy spot telewizyjny promujący najnowsze dzieło Apple - iPhone 4S. Nazwa spotu to "Assistant". Jak nie trudno się domyślić, główny nacisk położono na aplikację Siri, dzięki której smartfon staje się osobistym asystentem.

iPhone 4S vs. Galaxy S II - który bardziej... 18 października 2011, 13:55

Jak to zwykle bywa z topowymi smartfonami, po ich ukazaniu się na rynku rozpoczynają się rozmaite testy i porównania. Teraz przyszła kolej na walkę dwóch największych konkurentów - Samsung vs. Apple.

iPhone 4S vs. topowe smartfony - jakość... 18 października 2011, 11:25

Engadget przygotował ciekawe zestawienie jakości nagrywanych filmów. W jednym narożniku stanął najnowszy smartfon Apple iPhone 4S, w drugim jego konkurenci.

4 mln sprzedanych iPhone 4S w pierwszy weekend 17 października 2011, 16:07

Pierwszy weekend sprzedaży nowego smartfona Apple przyniósł rekordowe wyniki. W ręce nabywców trafiło 4 miliony sztuk tego urządzenia.

Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16