PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > IKS Mobile po raz trzeci z rzędu w finale IMGA

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/iks-mobile-po-raz-trzeci-z-rzedu-w-finale-imga-5033.html
QR Code
IKS Mobile po raz trzeci z rzędu w finale IMGA

Piotr Baranowski, 28 października 2008, 11:03
Tagi: AMD, IKS Games, International Mobile Gaming Awards, Konkurs, Nokia, rozrywka

International Mobile Gaming Awards (http://www.IMGAwards.com) to prestiżowy konkurs dla producentów mobilnej rozrywki, który nagradza i promuje najbardziej innowacyjne gry na telefony komórkowe. Piąta edycja nagród, sponsorowana m.in. przez takie firmy jak Nokia, AMD, ARM i Movida, przyciągnęła uwagę kilkuset firm z 42 krajów.

Grzegorz Trubiłowicz, CEO firmy IKS powiedział:

Jesteśmy bardzo zadowoleni z kolejnej nominacji dla naszej najnowszej produkcji. IMGA to jest dla nas coroczny test atrakcyjności naszych gier i dlatego bardzo cieszymy się z tego sukcesu.


Tym razem gra Cubic Republic (http://www.CubicRepublic.com) zapewniła firmie miejsce wśród najlepszych, mobilnych developerów. Rozwiązania multiplatformowe, interaktywna rozgrywka wśród wielu graczy jednocześnie oraz łatwy do zrozumienia gameplay zostały docenione przez międzynarodowe jury. Cubic Republic będzie walczyło w kategorii Excellence in Connectivity.

IKS Mobile (www.IKSmobile.com) zajmuje się kontentem komórkowym, marketingiem mobilnym i innowacyjnymi realizacjami w technologii Flash Lite.


Grzegorz Trubiłowicz, CEO firmy IKS powiedział:
Tropictos (http://www.Tropictos.com), nominowany w zeszłym roku, wkrótce startuje i ku naszej uciesze zyskuje zainteresowanie wielu międzynarodowych firm. Mamy nadzieję, że nasza najnowsza produkcja zdobędzie jeszcze większe uznanie zarówno wśród partnerów jak i graczy na całym Świecie.

Nominacja w konkursie IMGA to nie jedyne uznanie jakie spotkało w ostanim czasie firmę IKS. Stworzony w tym roku dział dedykowany interaktywnym rozgrywkom IKS Games (http://www.IKSgames.com), to część firmy zajmująca się wyłącznie grami na komputery, konsole i urządzenia przenośne. IKS Games została doceniona przez radę doradczą Game Connection (http://www.Game-Connection.com) jako jedna z 5 firm na Świecie. W skład rady wchodzą przedstawiciele z m.in. takich firm jak Konami i Microsoft. Nagrodą o wartości 3500€ jest możliwość wystawienia się na targach Game Connection Europe, Lyon, Francja w dniach 5,6,7 Listopada 2008.

reklama

Ostatnie opinie internautów

Brak komentarzy

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Suma liczb 3 i 12 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości