PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > INFO TV FM w sprawie przeprowadzonej kontroli UOKiK

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/info-tv-fm-w-sprawie-przeprowadzonej-kontroli-uokik-6761.html
QR Code
INFO TV FM w sprawie przeprowadzonej kontroli UOKiK

Mariusz Burski, 3 grudnia 2009, 17:04
Tagi: Info-Tv-Fm, Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów (UOKiK)

Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów przeprowadził wczoraj w asyście policji w warszawskim biurze spółki INFO TV FM czynności kontrolne w związku z postępowaniem, mającym na celu ustalenie, czy doszło do zawarcia niedozwolonego porozumienia dotyczącego usługi telewizji mobilnej.

W ramach tych czynności przesłuchano członka Zarządu NFI Magna Polonia SA (większościowego akcjonariusza INFO TV FM) oraz członka Zarządu INFO TV FM. Z doniesień w mediach Przedstawiciele INFO TV FM dowiedzieli się, że podobne kontrole przeprowadzono wczoraj również u niektórych operatorów telefonii komórkowej.

INFO TV FM oświadcza również , iż absolutnie nieprawdziwe są insynuacje, które pojawiły się w niektórych mediach, jakoby Spółka zainicjowała lub miała jakikolwiek związek z wszczęciem postępowania rozpoczętego wczoraj przez Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów. Takie sugestie godzą w dobre imię naszej firmy i traktujemy je jako próbę szkalowania naszego wizerunku. INFO TV FM jest przekonane o konieczności prowadzenia bezpośrednich biznesowych uzgodnień z operatorami. Stadium zaawansowania rozmów jest różne, podobnie jak stanowiska operatorów w odniesieniu do oferty.

INFO TV FM podkreśla również fakt terminowego i niezakłóconego wykonywania kolejnych zobowiązań wynikających z decyzji o rezerwacji częstotliwości DVB-H. Obecnie Spółka realizuje pilotaż usługi telewizji mobilnej z udziałem wiodących operatorów platform cyfrowych i operatorów telewizji kablowej w Polsce, jak również z udziałem producentów telefonów komórkowych sprzedawanych na polskim rynku.

Źródło: INFO TV FM

reklama

Ostatnie opinie internautów

Brak komentarzy

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Iloczyn liczb 6 i 5 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości