PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > InPost dociąża piaskiem

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/inpost-dociaza-piaskiem-3358.html
QR Code
InPost dociąża piaskiem

Michał Gruszka, 12 lutego 2008, 11:31
Tagi: ciekawostka, InPost, Poczta Polska, Urząd Komunikacji Elektronicznej (UKE)

InPost rozpoczyna drugie starcie z monopolem Poczty Polskiej na dostarczanie przesyłek o wadze nieprzekraczającej 50 g. Tym razem do klientów trafiły listy z doczepionymi dwoma żółtymi woreczkami informuje portal Inwestycje.pl

Pani Renata powiedziała:

Myślałam, że to próbki kawy, i chciałam ją sobie zaparzyć. W środku był jednak piasek.


InPost twierdzi, iż jest to nowy rodzaj zabezpieczeń przed przypadkowym otwarciem.


Karol Krzywicki, dyrektor departamentu rynku pocztowego UKE powiedział:
Takie działanie wprost sugeruje obchodzenie prawa i naruszenie obszaru zastrzeżonego dla Poczty. O ile blaszki można było uznać za dodatkowe zabezpieczenie, to trudno tak samo traktować woreczki z piaskiem przyklejone do koperty. Kreatywność prywatnego operatora jest naprawdę niebywała.
reklama

Ostatnie opinie internautów

komornik 12.02.2008 @ 16:43
nie rozumiem po jaką choinke doklejają do koperty worek z pisakiem ? może mi ktoś wytłumaczyć ? jaki jest w tym cel ?
P-L 12.02.2008 @ 17:30
Bo na listy do 50 gram ma monopol Poczta Polska.
InPost Wroclaw 29.03.2008 @ 16:55


W odpowiedzi na zainteresowanie ze strony naszych dotychczasowych klientów, chciałbym poinformować, iż wprowadziliśmy na naszych stoiskach obsługę przesyłek pocztowych In Post.
Firma In Post dostarcza listy i paczki do 140 większych miast w Polsce. Usługi są znacznie tańsze niż Poczty Polskiej, a jakość obsługi na wysokim poziomie.
Zapraszam Państwa serdecznie do trzech nowych punktów obsługi we Wrocławiu:
1) Stoisko nr 35; Hala Strzegomska; ul. Strzegomska 206 (os. Nowy Dwór / Mały Muchobór),
2) Stoisko nr 12; Centrum Handlowe ARENA; ul. Komandorska 66 (os. Krzyki),
3) Stoisko nr 86; Centrum Handlowe GAJ; ul. Świeradowska 70 ( os. Gaj).
Przykładowe ceny usług:
List zwykły (51-100g) – 1,10 zł (u konkurencji -1,55 zł);
List polecony ekspresowy (51-100g) – 2,30 zł (u konkurencji – 3,75 zł);
List polecony ekspresowy (101-350g) – 2,50 zł (u konkurencji – 3,90 zł);
Paczka (do 2kg) – 5 zł (u konkurencji – 8 zł)
hehe 1.06.2009 @ 22:18
skoro mozna to dlaczego niee.. piasek czy blaszka wazne ze monopolu nie ma :D

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Różnica liczb 12 i 8 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16