PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Internet Neti alternatywą dla Neostrady TP

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/internet-neti-alternatywa-dla-neostrady-tp-180.html
QR Code
Internet Neti alternatywą dla Neostrady TP

Piotr Baranowski, 23 stycznia 2007, 11:11 (ostatnio zmodyfikowano w wtorek, 23 stycznia 2007 o 11:12)
Tagi: Neostrada, Netia, Telekomunikacja Polska (TP SA)

Netia rusza z wielką kampanią reklamującą swoje usługi dostępu do internetu. Będzie kusić klientów TP Promocją 11% taniej niż w aktualnej ofercie TP SA za Internet 1 Mbit/s przy umowie na 24 miesiące - czytamy w dzisiejszym wydaniu "Wyborczej".

Operator chce wykorzystać to, że TP musiała zmienić regulamin świadczenia usług Neostrady. A zgodnie z prawem w przypadku zmiany regulaminu klienci mogą w ciągu miesiąca zrezygnować z usług nie ponosząc konsekwencji. Będzie kusić klientów TP SA: macie miesiąc, żeby przyjść do nas. Dostaniecie tańszy internet i nie zapłacicie TP SA żadnych kar za odejście - dodaje dziennik.

Aby wypowiedzieć umowę bez jakichkolwiek konsekwencji, użytkownik musi to zrobić przed 15 lutego tego roku, czyli zanim nowy regulamin TP SA wejdzie w życie.

W piśmie z 20 grudnia 2006 r. Telekomunikacja Polska SA informuje, że od 15 lutego 2007 r. zacznie obowiązywać nowy Regulamin usługi neostrada tp.

"(...) zgodnie z art. 59 ust. 2 ustawy Prawo Telekomunikacyjne, mają Państwo możliwość wypowiedzenia obecnie zawartej z Telekomunikacją Polską umowy na świadczenie usługi neostrada tp w przypadku, gdy nie zaakceptujecie Państwo zmienionego Regulaminu. Jeżeli skorzystają Państwo z tego prawa do dnia 14 lutego 2007 roku, Telekomunikacji Polskiej nie przysługuje roszczenie odszkodowawcze."

Oferta Netii dla Klientów TP:

  • 11% taniej niż w aktualnej ofercie TP SA za Internet 1 Mbit/s przy umowie na 24 miesiące,
  • abonent zachowuje swój dotychczasowy modem (inny niż livebox tp) i otrzymuje dodatkowo 90% rabatu na abonament za pierwszy miesiąc lub może nabyć nowy modem za 1,22 zł brutto
  • bez limitu ilości przesyłanych danych
  • może obniżyć abonament za telefon wybierając tańszy plan socjalny tp

Źródło: Gazeta Wyborcza, Netia

reklama

Ostatnie opinie internautów

bubek3 25.01.2007 @ 23:35
podoba mi się ten pomysł, w końcu jakiś operator zagraża tpsa :) szkoda jednak że całe społeczeństwo nie będzie w stanie w pełni wykorzystać możliwości jakie daje Netia... na razie wybrane miejscowowści (nr. kierunkowe) mogą w pełni z tego skorzystać... - nie jest to zaznaczone w news'ie...
person55 19.03.2009 @ 20:50
Witam serdecznie
Wszystko ładnie ale w rzeczywistości Netia to kolejny firma nie radząca sobie z usługami które oferują!!!
Podczas przeniesienia numeru telefonu z jednego miejsc a na inne (razem z internetem będąc klientem Neti) trwało to dwa miesiące po czym i tak nadal nie mam internetu!!!
Cały czas wszystko zwalają na Tpsa, a najlepszy dowcip polega na tym że przy ostatnim setnym telefonie do nich okazało się ze nadal wysyłają pisma i nie maja zanotowanego mojego drogiego adresu pod którym używam telefon!!!
Ale to nic dziś zadzwoniła do mnie Pani z TP.sa (na komórkę) i zapytała czy mogę otworzyć monterom bo Netia zgłosiła im jakąś awarie internetu, co się okazało Natia wysłała monterów na stary adres mojego zamieszkania ;-)))TAKA WŁAŚNIE JEST NETIA!!!!
REZULTAT; nadal nie mam internetu po dwóch miesiącach,a netia nadal nie wie ze telefon mam na innym numerze telefonu!!
Nie polecam porównywać i korzystać z ich usług jak możecie to naprawdę szukajcie innych rozwiązań
Omega 3.10.2009 @ 18:16
Jesteś dla mnie skończonym Idiotą!!! korzystam z Netii już pół roku i wszystko w jak najlepszym porzadku,transwery są nawet wyższe niż obiecywali. I wogólę czytaj co piszesz bo dla mnie to nie ma żadnego sensu... jak mogła dzwonić do ciebie babka z TP zebys otworzył monterom jak jestes w Netii..... nie wiem czy wiesz ale Netie i Tp obsługuje ta sama firma techniczna.

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Iloczyn liczb 2 i 3 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości