PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > iPad w salonach Orange oficjalnie

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/ipad-w-salonach-orange-oficjalnie-8590.html
QR Code
iPad w salonach Orange oficjalnie

Maciej Celmer, 18 lutego 2011, 16:24 (ostatnio zmodyfikowano w piątek, 18 lutego 2011 o 16:40)
Tagi: 3G, Business Everywhere, Business Everywhere Premium, Business Everywhere Standard, iPad, Orange, WiFi

Potwierdziły się informacje zdobyte przez wortal PasjaGSM. Do oferty Business Everywhere Standard sieci Orange, od poniedziałku dołączy iPad WiFi + 3G.

Oferta jest dostępna na próbę jedynie w salonach firmowych Orange. Do wyboru będą trzy wersje iPada: 16, 32 i 64 GB. Promocja tablet + BE pozwali kupić urządzenie na dwa sposoby: wyższy abonament miesięczny za usługę równa się niższa cena iPada lub niski abonament droższy tablet.

Oficjalnie, szczegóły oferty będą dostępne po weekendzie.

Natomiast z danych, które otrzymała redakcja serwisu PasjaGSM.pl wynika, że urządzenie dostępne wraz z usługą BE Premium będzie dostępne w niższych cenach, dodatkowo klienci otrzymają więcej MB na transmisję danych.

Umowa na 24 miesiące:

  • opłata aktywacyjna 1 zł (1,23 zł VAT)
  • abonament miesięczny 149 zł (183,27 zł z VAT)
  • limit danych, po którym następuje ograniczenie prędkości 20 GB
  • iPad Wi-Fi+3G 16GB - 1zł (1,23 zł z VAT)
  • iPad Wi-Fi+3G 32GB - 499 zł (613,77 zł z VAT)
  • iPad Wi-Fi+3G 64GB - 999 zł (1228,77 zł z VAT)

Źródło: Orange, wł

reklama

Ostatnie opinie internautów

Jacq 18.02.2011 @ 16:38
Prosze, prosze... Pasja wraca z eksluzywnymi informacjami... ;-) początek dłuższej współpracy z informatorami czy jednorazowy fuks? :-)
mundek 18.02.2011 @ 16:44
Z tego co widać na stronie, jest coraz lepiej. Więcej informacji i jakość artykułów się poprawia. Myślę, że to dobra droga. Czekam na więcej...
Domek012 18.02.2011 @ 19:20
Według mnie to Orange, Era, Heyah itp. nie powinno się zajmować takimi sprawami jak Notebooki, konsole itp. według mnie to oni powinni bardziej sie interesować takimi rzeczami jak telefony i tablety ewentualnie modemy, routery i inne rzeczy związane z internetem. Jak widzę to teraz żeby dojść do nich czy podpisać jakąś umowe na jakiś czas to nawet dają czy zniżają cene konsol i telefonów chociaż telefony to jeszcze ponieważ oni się głównie tym zajmują. Ale teraz to widzę robią takie reklamy że jak Play coś reklamowało to poszedłem podpisać umowe to oni mówili mi że niemożliwe lub że trzeba jeszcze dopłacić albo jeszcze dłuższą umowe zrobić więc teraz często są kłamliwe reklamy. Więc proszę nie badźcie głupi i nie nabierajcie sięna te tak zwane : "kłamliwe reklamy".
Salvadore 19.02.2011 @ 16:52
Dzięki temu, że urządzenia dostępne są u opów, zwiększa się ich dostępność dla normalnego użytkownika. Nie każdy może pozwolić sobie na wylanie gotówki na sprzęt tej klasy i nie każdy dostanie kredyt na coś takiego, nie wpomnę już o chęci zaciągnięcia bankowego kredytu...;]
koksik1000 20.02.2011 @ 14:17
Nie rozumiem dla czego nie mieli by sprzedawać konsol czy notebooków Domek012 piszerz że operatoży powinni sie zajmować telefonami,modemami,routerami,tabletami i innymi rzeczami związanymi z internetem to teraz mi napisz czy Notebooki to nie jest sprzet związany z internetem bo moim zdaniem głownie z internetem.Rynek sie rozwij to rozwijaja się też sieci.A co do reklam to od kąd pamietam reklamy zawsze oszukiwały podawano cene telefony za 1 zł a drobnym druczkiem pisze że przy najwyższym abonamencie wiec to norma.
@Frasier 21.02.2011 @ 08:43
@Domek012 - zajmują się tym, czego oczekują klienci. Omamiony lud chce ajpada, to go dostanie. Zresztą nie skreślałbym urzadzeń innych niż telefony w ofercie. Konsola w Play była hitem z kilku powodów. Przecież często bywa tak, że podpisując nową umowę nie odczuwamy potrzeby zmiany telefonu, ale chcielibyśmy coś dotowanego dostać. Wtedy jak znalazł są różne elektroniczne gadżety :-).

Kompletu garnków się nie spodziewam.

@Salvadore - raty w sklepie dostanie się na dowód (no, chyba, ze sie ma złą historię). Trzeba samemu dokłądnie przeliczyć co się opłaca. Ja jestem wrogiem umó, bo jakoś tak zawsze wychodziło, że sprzet kupiony samodzielnie oferta na kartę wychodzi korzystniej niż "dotacja" operatora, która jest korzystna w naprawdę wysokich abonamentach. W średnich/niskich to tylko marketingowa papka. Wszystko zależy jednak od profilu dzwonienia mi pasują karty Play i GaduAIR.

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Różnica liczb 14 i 1 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16