PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > IPFON i Linksys z ofertą dla firm

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/ipfon-i-linksys-z-oferta-dla-firm-1979.html
QR Code
IPFON i Linksys z ofertą dla firm

Michał Gruszka, 18 września 2007, 14:03 (ostatnio zmodyfikowano w wtorek, 18 września 2007 o 22:15)
Tagi: IP VPN, Ipfon, VoIP

Operator telefonii internetowej IPFON oraz Linksys – jeden z największych na świecie producentów sprzętu VoIP - wprowadzili na rynek wspólną ofertę dla biznesu. Nowa oferta to połączenie dwóch produktów: nowoczesnego telefonu IP Linksys SPA921-EU z usługą telefonii internetowej IPFON dla klienta biznesowego.

Wspólny produkt obu firm umożliwia zastąpienie tradycyjnej linii telefonicznej - tanią i nowoczesną telefonią VoIP z rozbudowanym pakietem telekomunikacyjnych usług dodanych, które usprawniają wybrane obszary działalności firmy.

Nową ofertę IPFON i Linksys wyróżniają przejrzyste zasady korzystania: brak abonamentu, numer telefonu z wybranej strefy numeracyjnej gratis, rozmowy wewnątrz IPFON za darmo, połączenia na numery stacjonarne w Polsce za 9 groszy brutto, za granicę od 11 groszy brutto przy sekundowym naliczaniu. IPFON ma też najbogatszą na rynku ofertę usług dodanych – za darmo można korzystać ze skrzynki głosowej, blokowania i przekierowywania połączeń, usługi prezentacji czy zastrzeżenia prezentacji numeru, a przede wszystkim z usługi wirtualnej centrali IP-PBX IPFON24.

Pozostałe usługi - po okresie miesięcznego, bezpłatnego korzystania - także nie obciążą specjalnie kieszeni klienta (np. fax2email kosztuje 4,99 zł brutto/miesiąc).

Przemysław Siwek powiedział:

Jedną z najciekawszych usług dodanych w naszej ofercie dla biznesu jest darmowa wirtualna centralka IP-PBX IPFON24. Z wielu dostępnych funkcji centralki, na szczególną uwagę zasługuje możliwość dodawania, usuwania czy blokowania użytkowników, przypisywanie numerów miejskich i wewnętrznych, transfer, przekierowywanie i blokowanie połączeń, a także billingi połączeń dostępne on-line. Zarządzanie tak wieloma funkcjami centralki odbywa się w jednym miejscu – panelu WWW” – przedstawia zalety nowej oferty Przemysław Siwek, Dyrektor ds. Rozwoju IPFON. Bardzo użyteczna dla firm jest także usługa wirtualnego faksu, która pozwala w ogóle zrezygnować z tradycyjnego urządzenia faksu. Dzięki tej usłudze, dokumenty w postaci faksu można wysyłać z poziomu skrzynki mailowej, do której trafiają także wszystkie faksy przychodzące. W ten sposób można szybko, łatwo i tanio wysyłać faksy, a także mieć pewność, że faksy przychodzące nie będą trafiały do rąk osób postronnych. Z oferty usług dodanych IPFON warto także wspomnieć o możliwościach IVR (system automatycznej informacji głosowej), który jest nieodzownym elementem sieci telefonicznej każdej firmy. Usługa IVR w IPFON pozwala np. na skonstruowanie menu powitalnego przed odebraniem połączenia, rozdzielenie kierowania połączeniami w zależności od pory dnia czy stworzenie automatycznej asystentki. Inne ciekawe i przydatne w firmach usługi to np. połączenia konferencyjne czy możliwość wdzwaniania się z telefonu komórkowego do IPFON i rozmawiania po stawkach VoIP. Rozbudowany pakiet usług dodanych, a także bardzo dobra jakość połączeń to powód, dla którego połowę obecnych klientów IPFON stanowią firmy. Nasza nowa oferta skonstruowana została w oparciu o dotychczasowe doświadczenie i mamy nadzieję, że zadowoli małe i średnie firmy. Atrakcyjność oferty zwiększa telefon biznesowy IP firmy Linksys, który jest ważnym jej uzupełnieniem.

Telefon Linksys SPA921-EU jest prosty w obsłudze, posiada duży i funkcjonalny wyświetlacz, wbudowany zestaw głośnomówiący i mikrofon. Obsługuje jedno konto SIP, wyposażono go też w 1 port sieciowy FastEthernet (RJ-45) i gniazdo słuchawkowe. Telefon posiada 2-letnią gwarancję, wraz z pakietem IPFON dla firm dostępny jest w cenie ok. 299 zł brutto. Dystrybucją w Polsce zajmuje się konsorcjum FEN – oficjalny dystrybutor Linksys w Polsce.

reklama

Ostatnie opinie internautów

Brak komentarzy

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Iloczyn liczb 4 i 5 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości