PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > iPhone 4, bardzo niedoskonały.

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/iphone-4-bardzo-niedoskonaly-7601.html
QR Code
iPhone 4, bardzo niedoskonały.

S.Nowak, 24 czerwca 2010, 13:11
Tagi: iPhone 4

Okazuje się, że jeżeli ktoś chciał nabyć białą wersję nowego iPhone'a to musi zrezygnować z tego zamiaru. Białych iPhone'ów w dniu premiery zwyczajnie jeszcze nie będzie. Apple tłumaczy to niespodziewanymi trudnościami w produkowaniu tej wersji kolorystycznej...Ciekawe jak wytłumaczą żółte plamy i paski pojawiające się na ekranie ich nowych telefonów, oraz zagłuszanie sygnału anteny...dłonią.

Rozumiem, gdyby takie problemy wypływały w momencie w którym iPhone byłby robiony na szybko. Nie należy jednak zapominać, że wysokiej klasy specjaliści i projektanci siedzieli nad tym telefonem od dobrego roku. Trudno w tej sytuacji w jakikolwiek sposób uzasadnić to, że biała wersja "okazała" się trudniejsza do wyprodukowania, niż zakładano. Czyżby nie sprawdzili tego wcześniej?

Okazuje się też, że nowy iPhone prawdopodobnie boryka się z największą ilością technicznych problemów od początku istnienia serii.
Szczęśliwcy (bądź niekoniecznie), którzy dostali już swoją zabawkę po uprzednim złożeniu preorder'a wskazują na liczne buble w konstrukcji i działaniu iPhone'a 4.

Po pierwsze na ekranie pojawiają się żółte plamy i paski. Prawdopodobnie jest to spowodowane nagrzewaniem się podzespołów urządzenia. Producenci powinni to przewidzieć i zastosować jakąś izolację...W sieci krąży dużo zdjęć prezentujących problem...

Oprócz tego okazuje się, że wykorzystanie elementów obudowy jako anteny również nie sprawdza się tak jak powinno. Czasami wystarczy chwycić telefon i okazuje się, że dłoń tak skutecznie zasłania antenę, że zasięg sieci spada aż do poziomu braku dostępności! Apple wytłumaczyło, że jest to jedynie problem wskazywania zasięgu na ekranie, a nie jego faktycznej utraty.

Ciekawe, o ile problem zasięgowy można prawdopodobnie poprawić łatką, tak żółte plamy prawdopodobnie nie znikną bez ingerencji w bebechy telefonu...

Źródło: engadget, wł

reklama

Ostatnie opinie internautów

Brak komentarzy

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Iloczyn liczb 2 i 1 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości