PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > iPhone: Pierwszy Orange

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/iphone-pierwszy-orange-4543.html
QR Code
iPhone: Pierwszy Orange

Michał Gruszka, 23 czerwca 2008, 12:22
Tagi: iPhone, Orange

To, że iPhone 3G będzie dostępny w polskich sieciach komórkowych to fakt. Nie wiadomo jednak kiedy. Nowa wersja urządzenia z jabłkiem będzie dostępna na rynku światowym już 11 lipca. Według ustaleń Gazety Prawnej możliwe ze w Polsce iPhona będzie można kupić już kilka tygodni po premierze.

Jak napisała Gazeta Prawna, pierwszym operatorem oferującym Iphona będzie Orange - pojawi się w Q3 2008 roku. Era będzie sprzedawała urządzenie w Q4 2008. Nie są znane jeszcze ceny urządzeń na nasz rynek - prawdopodobnie będzie to około 200 dolarów.

reklama

Ostatnie opinie internautów

czarek 23.06.2008 @ 13:30
ale jakie będą ceny w Polsce? to rostrzygnie o popularności sieci, era teraz jest tańsza niż Orange, pytanie czy iPhone cos w tym układzie zmieni?
mietas 23.06.2008 @ 21:28
wg nowych cennikow telefonow, orange faktycznie wypada troche gorzej cenowo w telefonach niz era, zresta era wg mnie ma wiecej telefonow i to w kazdym przedziale cenowym
Artus 24.06.2008 @ 00:38
ale to dopiero od przed wczoraj. wczesniej era slabiutko wygladala przy orange. przy telefonach z wyzszej polki. np n95, i p1i.
cris 24.06.2008 @ 09:29
@ artus - nie sądzę, aby słabiutko. do tego era ma w ofercie modele z wyższej półki, których orange nie ma - jak Armanii czy wprowadzi unikatowe - jak Diamond, a przy spekulacji o cenie iPhone chyba logiczne jest porównanie obecnych cenników, zwłaszcza że obie sieci właśnie je zaktualizowały
umiarkowany krytyk 24.06.2008 @ 21:30
nie mozna jednoznacznie stwierdzic ze w erze taniej - jak umiejetnie wykorzystasz prezenty w nowym abo w orange to w zasadzie wychodzi najtaniej, najkorzystniej. z cenami telefonow jest roznie - na dwoje babka wróżyła tak bym powiedział :)
mozna by tez dodac taką uwagę, ze transparentnosc oferty orange tez 'sie ceni'! na tym polu przyznasz orange oferta orange wypada najlepiej.
pozdrawiam
grom 27.06.2008 @ 20:32
racja, nowa oferta jest bardzo uproszczona. jedna nazwa dla abonamentu i kilka roznych kwot do wyboru. wreszcie lawteiej cos wybrac

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Iloczyn liczb 9 i 2 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16