PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > iPlus CDMA od jutra w sprzedaży

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/iplus-cdma-od-jutra-w-sprzedazy-8885.html
QR Code
iPlus CDMA od jutra w sprzedaży

Maciej Celmer, 28 marca 2011, 13:00 (ostatnio zmodyfikowano w poniedziałek, 28 marca 2011 o 13:01)
Tagi: CDMA, iPlus, premiera

Od wtorku 29 marca we wszystkich punktach sprzedaży sieci Plus dostępna będzie oferta iPlus CDMA. Nowa oferta umożliwia dostęp do szybkiego internetu drogą radiową na terenach nisko zurbanizowanych, na których nie ma „kablowego” internetu stacjonarnego.

iPlus CDMA dostępny jest w trzech atrakcyjnych taryfach z wysokimi limitami danych do wykorzystania, a dodatkowo przez pierwsze 12 miesięcy od aktywacji dokonanej w godzinach między 24:00 a 9:00 rano limity te nie obowiązują i z internetu można korzystać bez żadnych ograniczeń.

Oferta dla nowych klientów

Oferta dla stałych klientów

Każdy nowy klient może skorzystać z opcji „weź na próbę”, by przez siedem dni przetestować i osobiście przekonać się, jak działa nowy internet w Plusie. Jeśli z jakiegoś powodu oferta nie spełni oczekiwań, można oddać modem i rozwiązać umowę, nie ponosząc kosztów rezygnacji. Dotychczasowi klienci iPlus mogą wypróbować iPlusa CDMA bez żadnych dodatkowych kosztów, a po podpisaniu umowy przez pierwsze dwa miesiące korzystają z niego za darmo.

Do obsługi iPlus CDMA oferowane są do wyboru trzy terminale:

 • dwa modemy podłączane do komputera przez port USB w cenie 99 zł brutto w najtańszym abonamencie oraz 1 zł brutto w dwóch pozostałych,
 • router, który umożliwia korzystanie z internetu przez WLAN lub port Ethernet w cenie 149 zł brutto w najtańszym abonamencie oraz 1 zł brutto w pozostałych.
 • iPlus CDMA oferuje szybkość połączenia do 3,1 Mb/s przy pobieraniu danych i do 1,8 Mb/s przy wysyłaniu. Pozwala to na swobodne korzystanie ze wszystkich zasobów Internetu, m.in: przeglądanie stron internetowych, sprawdzanie poczty, oglądanie filmów (np. na YouTube), słuchanie radia internetowego, granie w gry sieciowe, pobieranie plików czy korzystanie z komunikatorów internetowych (np. Gadu-Gadu, Skype).

  iPlus CDMA obejmuje obecnie zasięgiem 74% ludności i 70% powierzchni kraju, a do końca bieżącego roku dostępny będzie 80% ludności na 74% powierzchni Polski. Jest to uzupełnienie oferty mobilnego internetu iPlus. Dotychczas z dostępu do internetu w sieci Plus z prędkością do 7,2 Mb/s mogą korzystać mieszkańcy ponad 2000 miejscowości na terenach gmin zamieszkanych przez ponad 60% populacji, a wdrożona w grudniu 2009 technologia HSPA+ w standardzie do 21 Mb/s dostępna jest już w 140 miastach.

  Źródło: Plus

  reklama

  Ostatnie opinie internautów

  warka 30.03.2011 @ 12:57
  @Cami- nie chodzi mi o konkretne porównanie. Nie ma co porównywać , bo w iplusie abonamentu zaczynają się od kwoty 50 zł, a wiadomo, że im wyższa kwota zobowiązania tym więcej dodatkowych możliwości. Można porównać inną ofetę, ale nie tą.
  Nie zmienia to faktu ,że każdy ma inne potrzeby. Dobrze by było, aby pojawiły się takie możliwości jak w Orange. Jeśli ktoś rzadko korzysta z neta, ale mimo wszystko jest mu czasami niezbędny, to abonament za 50 zł może okazać się wysoki.
  Hajdek 30.03.2011 @ 15:03
  Internet jest mocno ograniczony limitami, ale dla wielu osób wystarczy. Jednakże ja zużyłbym ten limit w jeden dzień, więc to nie dla mnie. Chociaż, gdy ktoś nie ma innej możliwości, to bez wahania zdecydowałby się nawet na takie łącze. No cóż, każdy ma swoje indywidualne potrzeby i to właśnie od tego głównie zależy jego decyzja w sprawie internetu i to, czy wybrane łącze go zaspokoi.
  Pozdrawiam, Hajdek
  Ala 31.03.2011 @ 12:41
  @Hajdek - w pełni się z Tobą zgodzę. Wszystko zależy od potrzeb, a na tak niską kwotę zobowiązania, to i tak przywileje są dość spore. Na pewno nie zabraknie nocnych marków, które skorzystają z nielimitowanego transferu danych
  M&M 31.03.2011 @ 18:27
  Współczuję tym, którzy nie mają alternatywy i muszą korzystać z internetu CDMA z tak małymi limitami, jako internet domowy. To są jednak przypadki bez wyboru, czy raczej wyboru mam, albo nie mam internetu :-). Firmy pracujące w terenie docenią jednak plusy prędkości.
  Czytałem doniesienia użytkowników Nordiska (na jego infrastrukturze będzie oferowany CDMA Polkomtela) i byli bardzo zadowoleni z osiągów. Wraz ze wzrostem liczby użytkowników osiągi sie pogorszą, ale powinno być chyba nadal dobrze.
  Patrząc na profil korzystania z internetu przez np. moich Rodziców, czyli użytkowników niewymagających, to przyodpowiedniej samodyscyplinie i świadomym użytkoniwaniu iPlus dla stałych klientów, 9GB za 70 zł byłby dla nich atrakcyjny, bo by się mieścili w limicie. na szczeście nie mieszkają w miejscu, gdzie CDMA Polkomtela byłoby jedyną formą dostępu do internetu i mają internet po kablu bez limitów transferu.
  kama 1.04.2011 @ 12:52
  @M&M- dla wielu osób cdma to idealne rozwiązanie, bez tego w ogóle może nie mieliby dostępu do neta. Myślę, że operatorzy coraz szybciej będę się rozwijać, co zresztą widać po Orange (chociażby :HSPA+DC)
  Cami 1.04.2011 @ 14:01
  A tymczasem pewien portal telekomunikacyjny włąśnie napisał, że Orange i Plus rozmawiają o... roamingu w CDMA :-). Nie wim czy to prima aprilis, ale jeżeli to byłaby prawda, to mamy bardzo ciekawą sytuację - niesłychane wręcz pokrycie kraju i znacznie lepsze osiągi... Mam tylko nadzieje, że jakiś urząd nie przyczepi sie do ewentualnego porozumienia (o ile będzie ono miało miejsce).
  Cami 1.04.2011 @ 15:48
  Ok, to chyba żart jedak (-:
  @Frasier 3.04.2011 @ 08:51
  Cały Plus. Mógł ofertą wgnieść w ziemię Orange (zwłaszcza, że w jego sieci CDMA nie ma praktycznie żadnych klientów poza jakimś ruchem z Nordiska), a zrobiłofertę któraw niektórych tylko przypadkach jest lepsza od Orange... Poza oczywiście parametrem prędkości pobierania, ale na ile on jest realny tego nie wie nik. Naet Polkomtel, bo na tgo oodpowiedzą tylko realne testy.
  zoska 4.04.2011 @ 15:04
  @Frasier- nie do końca się z Tobą zgodzę. Oferty różnią się od siebie znacznie, nie tylko pod względem prędkości, ale również cen. Gdyby zrobić takie ogólne zestawienie to Orange free mimo wszystko wychodzi na prowadzenie (prędkości 7,2 Mb/s a nie 3,1 Mb/s), ceny we free- od ok. 20 zł, w iplus- od 50

  Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

  Nick
  Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
  Opinia
  pozostało znaków   1000
  Różnica liczb 9 i 1 wynosi:
  Ostatnie tematy z forum

  Tani internet... 3.09.2018, 15:16

  Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

  Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

  adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

  New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

  Archiwum wiadomości