PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Jajah dostępny w Polsce

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/jajah-dostepny-w-polsce-4873.html
QR Code
Jajah dostępny w Polsce

Hubert Musiał, 21 sierpnia 2008, 14:57
Tagi: Jajah

Na polski rynek wkracza firma Jajah. Oferuje tanie internetowe połączenia z zagranicą, które można wykonać z dowolnego telefonu.

Amerykańska spółka - obecna jest już m.in. w Wielkiej Brytanii, Niemczech i Austrii - liczy, że w marcu 2009 r. będzie miała 100 mln użytkowników na całym świecie. Dziś ma ich 10 mln, ale po pierwszym roku działalności było ich tylko 2 mln.

Roman Schaff odpowiedzialny za rozwój firmy Jajah na terenie Europy powiedział:

Nasza ekspansja do Polski, kraju o najszybciej rosnącym rynku w zakresie tanich rozmów międzynarodowych, świadczy o lokalnym zapotrzebowaniu na tego typu usługi.


Dotychczas Jajah znana była jako strona internetowa, z której można było dzwonić do dowolnego kraju świata, zmiana polega na tym, że dzięki usłudze Jajah.Direct do dzwonienia nie będzie potrzebny komputer.
Dlatego nasze prognozy co do liczby klientów są tak optymistyczne


mówi Schaff.

Korzystanie z Jajah jest bardzo proste. Klient dzwoni z dowolnego telefonu na jeden z dwóch numerów dostępowych dla Polski. Łączy się z Jajah, skąd jego rozmowa jest przekierowywana na numer, z którym chciał rozmawiać. Po rozmowie dostaje SMS-a ze specjalnym numerem telefonu osoby, z którą się łączył. Od tej pory z tą konkretną osobą łączy się już bez pośrednictwa Jajah. Stawka za połączenie z Chinami wynosi od 4,3 do 18,3 centa za minutę, ze Stanami Zjednoczonymi - od 3,9 do 19,9 centa, a z Hiszpanią - od 4,4 do 22,8 centa, w zależności od tego, czy łączymy się na numer stacjonarny, czy komórkowy. Jak płacimy za rozmowę? - Podczas pierwszego połączenia możemy podać numer naszej karty kredytowej lub otrzymać numer konta, na który wpłacamy pieniądze w systemie pre-paid.

Jajah przekonuje, że nie boi się konkurencji ze strony operatorów internetowych. -
Roman Schaff powiedział:
Będziemy się starali zainteresować naszą usługą użytkowników tradycyjnej telefonii stacjonarnej i komórkowej. Wierzymy w reklamę szeptaną. Z naszych badań wynika, że 82 proc. nowych użytkowników Jajah dowiedziało się o nas od kogoś, kto zadzwonił do nich właśnie dzięki naszej usłudze.

Źródło: Gazeta Wyborcza

reklama

Ostatnie opinie internautów

Brak komentarzy

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Różnica liczb 10 i 6 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości