PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Jak płacić komórką w Erze i Orange?

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/jak-placic-komorka-w-erze-i-orange-5917.html
QR Code
Jak płacić komórką w Erze i Orange?

Łukasz Roguski, 8 maja 2009, 19:17
Tagi: Era, mPay, Orange, Play, Plus, płatności mobilne

mPay po cichu uruchomił system płatności we wszystkich sieciach komórkowych - do tej pory w Erze i Orange klienci nie mieli takiej możliwości.

W Plusie i Play wystarczy wybrać kod *145# - później przed USSD menu system umożliwia korzystanie z płatności przez komórkę. W Erze i Orange trzeba zadzwonić pod numer: 791 145 145 i postępować zgodnie z poleceniami lektora.

Źródło: własne, PasjaGSM.pl

reklama

Ostatnie opinie internautów

gustaw 9.05.2009 @ 17:59
bardzo fajnie że zrobili taką opcję dla klientów. chwali się.
mak22ak 10.05.2009 @ 22:42
Temat bardzo na czasie i dobrze ze juz jest u 4 operatorow.Jednak wolalbym zdecydowanie prostsze rozwiazanie bez koniecznosci zakladania specjalnego konta i ponoszenia dodatkowych oplat.Kwota powinna byc pobierana z konta telefonu a prowizja ukryta w cenie tak jak przy placeniu karta.
mar 11.05.2009 @ 07:55
ani tym płacić poza Warszawą specjalnie a dzwonienie na nr 791 czyli do P4 za ponad 0,70gr/min też nie zachęca. ciekawe czemu nie mógłby to być nr stacjonarny.
ucho 11.05.2009 @ 15:13
jestem ciekawy jak to działa w Orange. Mam wykupiony tylko sim i dobra cenę za minutę wiec moge tak placic i tak btw 791 to jest bodajze numer Plusa a ni e Playty.
mak22ak 11.05.2009 @ 18:25
Do Ucho.Prefiks 791 to PLAY, a numer 791145145 nalezy do PLAY'A, napewno.Dzieki temu zorientowani w temacie pojda do playa lub plusa.Dalej obstaje przy tym, ze mozna prosciej,tak jak przy placeniu karta.Ale wtedy niezarobilby bank i posrednik ,bo niebyloby dodatkowego konta i oplat.

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Iloczyn liczb 8 i 3 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16