PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Jak to jest z tymi pakietami minut w Play Fresh?

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/jak-to-jest-z-tymi-pakietami-minut-w-play-fresh-5898.html
QR Code
Jak to jest z tymi pakietami minut w Play Fresh?

Łukasz Roguski, 4 maja 2009, 15:42
Tagi: Pasja24, Pasja24.pl, PasjaGSM, Play, Play Fresh

Otrzymaliśmy list od zaniepokojonego klienta sieci Play – aktywował on trzykrotnie pakiet stu minut do sieci Play w ramach promocji Play Fresh. I tu pojawił się problem, ponieważ system twierdzi, że limit aktywacji został wykorzystany.

Na początku kwietnia zakupiłem trzy pakiety 100 minut do play i sieci stacjonarnych za 5zł. Pakiety te ważne były do 30 kwietnia. Od 01 maja br. Próbuję aktywować nowe i otrzymuję komunikat " wykorzystałes limit aktywacji" w bok informują, że z pakietu można skorzystać jeden raz w trakcie trwania promocji i gdy juz kupiłem trzy pakiety to w kolejnych miesiącach nie będzie juz można zakupić nowych zgodnie z regulaminem tej promocji.
Problem w tym, ze takiego zapisu w niej nie ma.
Proszę o pomoc.

Z poważaniem:
Łukasz K.

Problem z aktywacją kolejnych pakietów pojawia się wtedy, gdy próbuje się aktywować więcej niż trzy pakietu w ciągu miesiąca (30 dni).

Z informacji uzyskanych od Play wynika, że nie zmieniono warunków promocji, a także nasze testy redakcyjne wykazały, że po aktywowaniu pierwszego pakietu w 31 dniu można bez przeszkód aktywować kolejne pakiety minut. Czas (30 dni) liczy się od chwili aktywacji pierwszego pakietu w danym miesiącu. W warunkach promocji nie ma również mowy o "jednorazowym" wykorzystaniu oferty.

Być może więc problemy Pana Łukasza znikną w ciągu kilku dni - wtedy, gdy minie data ważności pierwszego pakietu kupionego w ciągu ostatniego miesiąca.

Źródło: PasjaGSM.pl

reklama

Ostatnie opinie internautów

k_9 5.05.2009 @ 19:01
Systemy się nie mylą. One tylko służą właścicielom.
maciup 5.05.2009 @ 19:38
i u mnie również zadziałało....choć wczoraj był błąd....za dużo cyfr by spamiętać:)ale już jest ok toteż chyba to naprawili bo i w końcu pakiet 4 z kolei mogę aktywować
waldo 12.05.2009 @ 11:37
Jeste zadowolony z Play Fresh. Antyreklama: najgorsza sieć jak jest to: ERA
reign 6.06.2009 @ 12:00
A jak sie sprawdza ich ilość
ocb 13.06.2009 @ 20:35
wezzz co za lipe robia napierw bo pakiety 100min za 5zl w innych sieciach masz rozne darmowe nr a tu aktywujesz pakiet 3 razy i lipa pisza ci o jakims limicie szkoda ze nigdzie o tym limicie nie mowia niech sobie w du.... wsadza tego pleya to moze ich z fresh**e i zaczna myslec głowa pazery jedne
malakoperta 1.04.2010 @ 14:04
a jak sprawdzić ile mi zostało w pakiecie tych 100 minut bo jak dzwonie na *111# to nie moge wybrać z klawiaturki cyferki np 1.......... nokie e51 :( da sie to wogóle sprawdzić?
p.s właczyłam to w salonie i nie wiedziałam ze musze to reaktywować co miesiąc,,,, to nie jest na stałe dopisane do abonamentu????
natuss5 3.04.2010 @ 07:48

kazdy uzytkownik play fresh moze wykupic pakiet minut za 5 zl jednak jest ograniczenie ze mozna wykupic tylko 3 takie pakiety w miesiacu. ale w miesiacu nie kalendarzowym tylko od daty zakupu pierwszego pakietu + 30 dni.
natuss5 3.04.2010 @ 07:54
malakoperta wybierz kod #105* i wtedy zobaczysz ile minut w pakiecie pozostalo
malakoperta 12.04.2010 @ 21:14
nie działa u mnie ten kod i nie wiem jak sprawdzić :( ani kod *105# ani #105*
pisze funkcja niedostępna, jak mam to inaczej sprawdzić?

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Różnica liczb 13 i 3 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16