PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Jedna wizyta w salonie Play przy przeniesieniu numeru i starter za 9 złotych

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/jedna-wizyta-w-salonie-play-przy-przeniesieniu-numeru-i-starter-za-9-zlotych-5783.html
QR Code
Jedna wizyta w salonie Play przy przeniesieniu numeru i starter za 9 złotych

Łukasz Roguski, 7 kwietnia 2009, 18:22
Tagi: MNP, Play, Play Fresh, Play Mix, Play na kartę Fresh, promocja, przenoszenie numerów

Sieć Play troszeczkę po cichu wprowadziła możliwość przeniesienia numeru do siebie tylko przy jednej wizycie w salonie operatora. Na czas, gdy niezbędne jest przeprowadzenie wszelkich formalności na karcie sim funkcjonuje specjalny numer tymczasowy - podobne rozwiązanie działa już od dawna w Orange i Plusie. Dodatkowo koszt zakupu startera (karty sim) bez numeru w Play Fresh został obniżony do 9 złotych.

BlogPlay.eu napisał:

Dodatkowo przechodząc do Play możesz sam wybrać czego naprawdę potrzebujesz. Otrzymasz do wyboru w One Play:

* 50% upustu na abonament miesięczny nawet do 12 miesięcy
* nawet 700 minut do Play sieci stacjonarnych co miesiąc przez cały okres trwania umowy
* nawet 120 minut do wszystkich sieci co miesiąc przez cały okres trwania umowy

W Play dla Firm:

* 50% upustu na abonament miesięczny nawet do 12 miesięcy
* nawet 1000 minut do Play sieci stacjonarnych
* nawet 250 minut do wszystkich sieci

Zwracany jest również koszt przeniesienia numeru. W przypadku osób fizycznych jest to 60 zł podzielone na 3 miesiący, czyli 3 razy po 20 zł (pakiet kwotowy). Dla firm jest to 60zl brutto idące na poczet faktur.

Jedna wizyta w Play - procedura przeniesienia:

1. Klient składa Wniosek o przeniesienie Numeru.

2. Klient podpisuje umowę na jedną z dwóch promocji dostępnych w procesie jednowizytowym:

* MNP Przejdź do Play
* MNP Przejdź do Play dla Firm

3. W okresie od złożenia wniosku do momentu przeniesienia numeru Abonent korzysta z Taryfy Tymczasowej oraz Numeru Tymczasowego z puli numerów Play. Koszt taryfy to 0 zł, stawka za rozmowę 0,39 pln/min, sms/mms 0,15 pln, brak dodatkowych płatnych usług.

4. Okres ten może potrwać maksymalnie 90 dni.

Nieoficjalnie mówi się, że podobna procedura obowiązuje przy przejściu na Play Fresh od kilku dniu.

Źródło: BlogPlay.eu

reklama

Ostatnie opinie internautów

Marek 11.04.2009 @ 13:24
Bardzo wątpie aby skończyło się na jednej wizycie..tam pracują osoby bez wiedzy...bez standardów spzredaży i kultury...szkoda słow
wojtek 25.04.2009 @ 10:13
ta, naprawde?

Ja zakonczylem procedure przenoszenia. 2 razy bylem w salonie - mila i kompetenta obsluga. Jak narazie jestem zadowolony
niestety problem z przeniesieniem 26.04.2009 @ 00:34
Umowa 24 miesięczna w PLUS GSM skończyła mi się z dniem 24 kwietnia 2009.
Wcześniej, dnia 6 marca 2009 r w Play podpisałem wniosek o rozwiązanie umowy (z pełnomocnictwem dla Play) z przeniesieniem numeru z sieci PLUS GSM do Play (abonamentowy numer). Dnia 22 marca otrzymałem z PLUS GSM pismo informujące mnie że (cyt) „rozwiązanie umowy nastąpi z upływem dnia 24.04.2009 r oraz przeniesienie numeru do P4 może nastąpić po dniu rozwiązania umowy, nie później jednak niż 24.05.2009 r. Dnia 15.04.2009 podpisałem ostateczną umowę abonamentową na 24 miesięcy z Play z przeniesieniem dotychczasowego numeru z PLUS GSM i otrzymałem nowy telefon oraz simkartę. Dnia 24.04.2009 ok godz 20:00 zostałem odłączony od sieci przez PLUS GSM (4 godziny przed upływem terminu). Po niezwłocznym założeniu simkarty Play mam aktualnie numer tymczasowy z Play a aktywacja przenoszonego numeru z PLUS GSM przeciąga się i jak mi przekazano z Play, może jeszcze potrwać z winy operatora PLUS GSM.
yanec 18.06.2009 @ 01:24
no bylem już parę razy, dzwoniłem do jednych i do drugich łącznie już ze 2 godziny, minęły 3 miesiące i dalej Play nie dał rady załatwić :(
rlip 26.06.2009 @ 18:38
Prezniósł już ktoś numer na starter za 9zł bo mi w salonie powiedzieli że na startery za 9zl nie wchodzą i muszę kupić za 30!? Może przejść się do innego salonu?
grzegorzlatek3 23.07.2009 @ 20:00
Mam taki sam problem,złożyłem pełnomocnictwo na przeniesienie numeru z PLUS zapewniali mnie że wszystko załatwią,oczywiście nic nie załatwili,nawet nie raczyli mnie o tym poinformować,Plus wyłączył mi numer i muszę korzystać z taryfy tymczasowej i to przez 90 dni,w plusie powiedzieli mi że wniosek o przeniesienie numeru został błędnie napisany.Play robi wszystko żeby ściągnąć ludzi do siebie,ale nie robi nic aby cokolwiek załatwić,jeśli podpisze się już umowe,to mają kliięta więc już nic nie robią,mają wszystkich w nosie,w czasie moich interwencji w BOK każdy mówił coś innego,tak się znają na żeczy,jeszcze jeden przykład niekompetencji.
tiger 27.07.2009 @ 12:39
U mnie sytuacja identyczna jak u grzegorzlatek3, zupełnie nie rozumiem o co z tym chodfz?
kasia 30.11.2009 @ 22:41
grzegorzlatek3
Mam taki sam problem. Prosze o kontakt bo nie wiem jak go rozwiązać
play pracownik 19.05.2010 @ 15:47
Operatorzy są zobowiązani do przenoszenia numerów na życzenie klienta, jeśli dane podane na wniosku o przeniesienie są identyczne z danymi podanymi u obecnego operatora. Błąd chociaż w 1 cyferce czy inny adres zameldowania itp. daje możliwość obecnemu operatorowi nie wyrażenia zgody na przeniesienie. Kolejna możliwość to zadłużenie u obecnego operatora. Jednak najczęstszym powodem nieudanej prób zmiany operatora są błędne dane na wniosku. Sprawdź w takiej sytuacji czy wniosek, który otrzymałeś w salonie zawiera prawidłowe dane (niektóre dane nie są wyszczególnione na wniosku a są wprowadzane przez konsultanta) Zatem najlepszym wyjściem jest zatelefonowanie do obecnego operatora lub wybranie sie do salonu i sprawdzenie jakie dane mamy tam podane następnie jeszcze raz udać sie do salonu play i podać poprawne dane.

Pozdrawiam
Root 13.12.2010 @ 17:50
Mnie kazali latac z dokumentami do Plusa bo sami nie byli w stanie ich przeslac

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Iloczyn liczb 7 i 3 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Nike air max 90... 30.11.2017, 09:03