PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Jednak Orange liderem

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/jednak-orange-liderem-2530.html
QR Code
Jednak Orange liderem

Michał Gruszka, 13 listopada 2007, 15:41
Tagi: Orange, Plus

Z danych Vodafone wynika, że Plus posiada 13,345 mln użytkowników sieci. Taki wyniki stawia go na drugim miejscu w rankingu operatorów mobilnych.

Komórkowa sieć Plus trzeci kwartał 2007 roku zakończyła liczbą ponad 13,3 mln użytkowników, wynika z raportu Vodafone, udziałowca spółki Polkomtel. Operator może pochwalić się jednak największą liczbą klientów abonamentowych.

reklama

Ostatnie opinie internautów

huba 14.11.2007 @ 10:17
z tego co widzę to ostatni "sezon" naszego lidera bo za dużo juz tracą a konkurencja dużo więcej zyskuje mi osobiscie najlepiej podoba sie działanie ery dużą ilość promocji darmówek itp mają w porownaniu do pozostałych
Julian 14.11.2007 @ 11:05
huba
wcalenie nie tracą a zyskują i to dużo. Orange jest na górze bo rozdawał startery a wiadomo, że to lipa.
ponadto Plus rzetelnie dba o stałych klientów i wprowadza najwięcej nowych technlologii --> a co z Orange, jedną z największych na świecie sieci, coś kiepsko wam te technologie wychodzą :P
kordek 14.11.2007 @ 11:11
ciekawe, ale brak wszystkich danych, należałoby podać liczbę użytkowników Orange może tylko o kilka tysięcy więcej czyli nic??
wirret 14.11.2007 @ 12:49
najlepiej byłoby gdyby w tych statystykach były podawane liczby klientów a nie kart sim, z drugiej strony jest to niemożliwe gdyż niektórzy w tym ja maja dwie lub więcej ofert,jedną mam nowy twoj plan już niedługo mi się kończy i czekam jak i coś zaproponują ale raczej zostane oraz popa którego mam od niepamietnych czasów a wysyłam z niego smski bo mam o groszu
Karolek 15.11.2007 @ 11:08
Co do ich miejsca to moze faktycznie tak jest, jednak to Plus wpadł na pomysł, aby wprowadzic dla swoich abonentów serwis Plus.pl.Dla mnie to Plus jest liderem ,miedzy inny za Cafe Plus , Plusphona..
Joasia 16.11.2007 @ 11:40
Karolek zgdzam się z Toba , ja tez uważam ze serwis Plus.pl jest hitem tego roku.

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Iloczyn liczb 7 i 3 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16