PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Jesienny deszcz promocji w OGICOM

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/jesienny-deszcz-promocji-w-ogicom-2312.html
QR Code
Jesienny deszcz promocji w OGICOM

Michał Gruszka, 18 października 2007, 14:09
Tagi: Ogicom

Prawdziwy deszcz ciekawych promocji przygotował tej jesieni OGICOM Sp. z o.o. - dostawca kompleksowych usług internetowych i telekomunikacyjnych dla biznesu. Pośród nich, wyróżnia się oferta profesjonalnego hostingu przez rok za darmo.

Roczny darmowy hosting jest dostępny, kiedy firma zdecyduje się wykupić usługę od razu na 2 lata. Wtedy trzeci rok hostingu dostaje za darmo. OGICOM gwarantuje swoim klientom stabilne i szybkie serwery - zapewniając niezawodnie funkcjonującą stronę WWW i błyskawiczny dostęp do kont e-mail. W ramach pakietu można mieć do 10 GB przestrzeni na wirtualnym serwerze, a także konta e-mail z nieograniczoną liczbą adresów pocztowych. Do tego dochodzą wielostopniowe zabezpieczenia antywirusowe i antyspamowe, archiwizacja poczty i pomoc techniczna.

Wybierając promocyjny pakiet hostingowy, klient zyskuje także 50 proc. zniżkę na wszystkie pozostałe usługi OGICOM. Do wyboru są m.in.: domena internetowa - np. nazwafirmy.pl lub nazwafirmy.eu, dzięki której firma może zaistnieć w Internecie; edytor Alestrona.pl – pozwalający bardzo szybko i samodzielnie stworzyć własną stronę WWW; statystyki Gemius – służące do analizy zachowania osób, które odwiedzają firmową stronę WWW; czy pozycjonowanie strony w wyszukiwarkach internetowych – dzięki czemu po wpisaniu w wyszukiwarkach określonych słów kluczowych może się pojawić odnośnik do firmowej strony WWW.

Usługi pozycjonowania strony internetowej w czołowych polskich i światowych wyszukiwarkach dotyczy kolejna promocja OGICOM. Polega ona na tym, że zlecając OGICOM usługę pozycjonowania strony na 3 kluczowe słowa - kolejne 3 dodatkowe słowa zostaną wypozycjonowane gratis.

Interesująca jest także promocja na usługę fax2email (otrzymywanie faksów na skrzynkę e-mail). Jest ona dostępna za darmo, jeśli klient zdecyduje się wykupić w OGICOM usługę wirtualnego faksu. Ów wirtualny faks w pełni zastępuje tradycyjne urządzenie faksowe, umożliwiając wysyłanie i odbieranie faksów przez e-mail. Usługa – oprócz wygody korzystania i możliwości łatwego archiwizowania faksów - dodatkowo generuje oszczędności na połączeniach telefonicznych, nawet do 73 proc.

Krzysztof Szyszka, Prezes Zarządu OGICOM Sp. z o.o. powiedział:

Oferta OGICOM obejmuje bardzo szeroki wachlarz usług internetowych i telekomunikacyjnych. Skorzystanie z nich wszystkich to klucz do tego, żeby firmy mogły zacząć czerpać rzeczywiste korzyści ze swojej obecności w Internecie. W ramach naszej jesiennej promocji udostępniamy im te usługi na bardzo preferencyjnych warunkach. Klientom oddajemy także do dyspozycji naszych profesjonalnych doradców. Służą oni pomocą i radą, jakie narzędzia z oferty OGICOM wybrać, biorąc pod uwagę konkretną sytuację i potrzeby każdej firmy.
reklama

Ostatnie opinie internautów

Damek_TAG_ 21.10.2007 @ 09:10
Mam telefon nokia 5200

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Suma liczb 4 i 7 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości