PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Jorgen Bang-Jensen nowym prezesem P4

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/jorgen-bang-jensen-nowym-prezesem-p4-5840.html
QR Code
Jorgen Bang-Jensen nowym prezesem P4

Łukasz Roguski, 17 kwietnia 2009, 19:31 (ostatnio zmodyfikowano w piątek, 17 kwietnia 2009 o 21:29)
Tagi: Jorgen Bang-Jensen, ONE, Play, Project4 (P4)

Trwa giełda personalna po decyzji Chrisa Bannistera o odejściu ze stanowiska. Tymczasem PasjaGSM.pl dowiaduje się nieoficjalnie kto zostanie jego następcą.

Jorgen Bang-Jensen, były prezes sieci austriackiej sieci ONE zostanie nowym prezesem zarządu P4 sp. z o.o. - wynika z nieoficjalnych informacji do jakich dotarł portal PasjaGSM.pl

Źródło: PasjaGSM.pl

reklama

Ostatnie opinie internautów

xiop 17.04.2009 @ 20:27
poczekamy zobaczymy szkoda ze obecny prezes jednak odchodzi z p4.
olo 17.04.2009 @ 20:53
następny ekspata
Kolec 17.04.2009 @ 21:40
ONE zamieniła się w Orange Austria, więc co nasz czeka?
Friendly_X 18.04.2009 @ 00:09
@ Kolec - Jorgen odszedl z One przed rebrandingiem.
Kubaera 18.04.2009 @ 10:18
Ere tez czeka re branding. To nic złego.
Tadeusz 18.04.2009 @ 13:56
Może Play wreszcie trochę wydorośleje.
Jeżeli nie zmieni się "tykające" i żenujące poziomem BOA, nie zostanie wprowadzona usługa tańszych połączeń z kilkoma numerami, nie pojawi się poczta z powiadomieniem SMS-em i rozsądny program utrzymania klienta, to nie liczyłbym na pozostanie klientów abonamentowych.
Może rzecznik sieci występujący na konferencji prasowej w koszulce z g... nad którym latają muchy rajcuje 12, 22 czy też 32-latków. Mnie nie. Co prawda nam trochę więcej lat i można by mnie nazwać starym zrzędą ale to w końcu ja płacę przez 2 lata co miesiąc 140,- zł abonamentu a to nie jest to samo co 5,- zł we fray'u raz na rok.
Marek 18.04.2009 @ 15:37
$Tadeusz
Tez mam swoje lata, ale kieruję się ofertą nie koszulką. A te 140PLN płacisz co miesiąc i co z tego wynika? A ja płacę mniej dzwoniąc na inne numery z Play. Tamte karty kosztują mnie 10PLN/rok. Co użytkownicy doładuja mnie nie interesuje. Ale ja się nie napinam. Ja liczę i korzystam ... z bieżącej dobrej oferty, bo mam full free minut w Play.
freelove 18.04.2009 @ 19:36
Ja bym chciał, żeby Play umożliwiał wysyłanie i odbieranie e-maili przez sms (tak jak np. w Plusie @text.plusgm.pl)

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Iloczyn liczb 9 i 8 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16