PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Juniper Networks członkiem Rady Norm bezpieczeństwa PCI

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/juniper-networks-czlonkiem-rady-norm-bezpieczenstwa-pci-5005.html
QR Code
Juniper Networks członkiem Rady Norm bezpieczeństwa PCI

Piotr Baranowski, 15 października 2008, 19:28
Tagi: bezpieczeństwo, Juniper Networks, Rada Norm bezpieczeństwa PCI

Juniper Networks Inc. ogłosił swoje przystąpienie do Rady Norm Bezpieczeństwa PCI w charakterze nowej Organizacji Uczestniczącej. Posiadając status Organizacji Uczestniczącej, Juniper Networks będzie współdziałać z Radą w celu realizacji ewolucji Normy Bezpieczeństwa Danych PCI (DSS) oraz innych norm ochrony danych z kart płatniczych.

Norma PCI DSS, zatwierdzona przez American Express, Discover Financial Services, JCB International, MasterCard Worldwide i Visa Inc., wymaga od kupców i usługodawców przechowujących, przetwarzających lub transmitujących dane z kart płatniczych klientów do postępowania zgodnie z zasadami kontroli i procesów bezpieczeństwa informacji zapewniających integralność danych. Dalsze informacje dotyczące Rady i normy można uzyskać na witrynie www.pcisecuritystandards.org.

Posiadając status Organizacji Uczestniczącej, Juniper Networks uzyskał od Rady dostęp do najnowszych norm bezpieczeństwa kart płatniczych i jest w stanie przesyłać komentarze dotyczące norm oraz zalecać podejmowanie nowych inicjatyw. W dzisiejszych czasach rosnącego zagrożenia atakiem na systemy w oparciu o zaawansowane reakcje behawioralne, wypełnienie wymagań normy PCI DSS daje każdemu podmiotowi najlepszą strategię ochrony przeciwko złodziejom danych. Wstępując do Rady w charakterze Organizacji Uczestniczącej, Juniper Networks przyłącza się do procesu mającego zapewnić należytą ochronę transakcji kartami kredytowymi, klientom i organizacjom przetwarzającym karty kredytowe.

Bob Russo, Dyrektor Generalny Rady Norm Bezpieczeństwa PCI powiedział:

Rada Norm Bezpieczeństwa PCI działa na rzecz wspomagania wszystkich zaangażowanych w łańcuch ochrony danych płatniczych klientów. Uczestniczenie w procesie ustalania norm oznacza, że Juniper Networks odgrywa aktywną rolę w realizacji tego istotnego zadania.


Stephen Singh, Wiceprezydent ds. Marketingu, Usług Finansowych i Bankowości Globalnej, Juniper Networks powiedział:
Przedsiębiorstwa i usługodawcy znajdują się pod olbrzymią presją ujednolicenia celów z funkcjami biznesowymi w tak kluczowych dziedzinach jak zgodność z wymaganiami organizacji regulacyjnych. Potwierdzone praktyki oraz wysokowydajna infrastruktura i usługi sieci pozwolą nam na ulepszenie normy PCI DSS i innych norm ochrony danych z kart płatniczych oraz dostarczenie zgodnych w wymaganiami systemów, które będą łatwe we wdrożeniu i utrzymaniu, zapewniając ograniczenie ryzyka i zwiększających konkurencyjność firmy.

Informacje dotyczące Rady Norm bezpieczeństwa PCI
Misją Rady Norm Bezpieczeństwa PCI jest poprawa bezpieczeństwa kont płatności poprzez rozwój kształcenia i świadomości norm bezpieczeństwa PCI. Dalsze informacje znajdują się na witrynie www.pcisecuritystandards.org.

reklama

Ostatnie opinie internautów

Brak komentarzy

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Iloczyn liczb 9 i 3 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości