PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Juniper Networks w kwadrancie liderow

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/juniper-networks-w-kwadrancie-liderow-3037.html
QR Code
Juniper Networks w kwadrancie liderow

Michał Gruszka, 10 stycznia 2008, 12:04 (ostatnio zmodyfikowano w czwartek, 10 stycznia 2008 o 14:16)
Tagi: Juniper Networks

Firma Juniper Networks Inc. poinformowała, iż została uplasowana w „kwadrancie liderów” niedawno opublikowanego raportu firmy Gartner „Magiczny kwadrant SSL VPN, Ameryka Północna, za trzeci kwartał 2007” (Magic Quadrant for SSL VPN, North America, 3Q07).* Raport ocenia dostawców usług na podstawie kompletności wizji firmy oraz możliwości jej realizacji na rynku SSL VPN.

Według raportu firmy Gartner, "Magiczny kwadrant podaje informacje o tym którzy dostawcy z dużym prawdopodobieństwem będą mieli najwyższą sprzedaż oraz największy wpływ na kierunki rozwoju technologii do końca roku 2010, a także o tym którzy dostawcy są najbardziej widoczni wśród klientów, generują największą liczbę zapytań o informacje oraz odnowień kontraktów, jak również, którzy z nich mają największy udział w tworzeniu najnowszych, aktualnie trwających instalacji w bazie klientów Gartner. ”Raport podaje także: "Liderzy wykazują harmonijny rozwój oraz wkładają wysiłek we wszystkie obszary związane zarówno z wizją jak i jej realizacją. Działania tych przedsiębiorstw podnoszą poprzeczkę dla konkurencji dla wszystkich produktów na rynku i mogą zmienić obraz całej branży. Aby pozostać w „kwadrancie liderów”, dostawcy muszą wyróżniać się w sferze mobilnego dostępu i bezpieczeństwa, a także muszą dominować w dziedzinie sprzedaży".

Mark Bauhaus, Vice Prezes i Dyrektor Generalny Service Layer Technologies w firmie Juniper Networks. powiedział:

Cieszymy się z umieszczenia nas w kwadrancie liderów w odniesieniu do naszej linii produktów SSL VPN. Juniper cały czas stymuluje innowacyjność i odgrywa wiodącą rolę na rynku bezpieczeństwa informatycznego. ”Stabilne wyniki osiągane przez nasze przedsiębiorstwo w ciągu ostatnich wielu lat zawdzięczamy naszej koncentracji na doskonaleniu produktów sieciowych o wysokiej wydajności, które zapewniają naszym klientom szybki, pewny i bezpieczny dostęp do sieci. Platforma Juniper Secure Access SSL VPN stała się standardem w branży oraz najczęściej wybieranym rozwiązaniem zdalnego dostępu przez klientów naszego przedsiębiorstwa na całym świecie.
reklama

Ostatnie opinie internautów

Brak komentarzy

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Suma liczb 4 i 5 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości