PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Juniper Networks w kwadrancie Liderów raportu Magic Quadrant for SSL VPNs

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/juniper-networks-w-kwadrancie-liderow-raportu-magic-quadrant-for-ssl-vpns-6946.html
QR Code
Juniper Networks w kwadrancie Liderów raportu Magic Quadrant for SSL VPNs

Mariusz Burski, 18 stycznia 2010, 15:33
Tagi: Juniper Networks, SSL, VPN

Firma Juniper Networks poinformowała 14 stycznia, że została sklasyfikowana w kwadrancie Liderów raportu Magic Quadrant for SSL VPNs. Gartner, wiodąca firma badawcza i analityczna, oceniła dostawców pod względem kompletności i potencjału do realizacji wizji na rynku SSL VPN.

"Cieszymy się, że dzięki linii produktów SSL VPN Juniper znalazł się w kwadrancie Liderów" powiedział Sanjay Beri, vice president and general manager of the Access and Acceleration Business Unit at Juniper Networks. "Juniper od długiego czasu dostarcza rozwiązania, które zmieniają rynek SSL VPN. Stale udoskonalamy nasze produkty, tak by oferowały bogatą funkcjonalność i najwyższy poziom niezawodności we wszystkich zastosowaniach – od zdalnego dostępu po zabezpieczanie ciągłości działania. Naszym celem jest dostarczanie najwyższej jakości rozwiązań dostępowych dla klientów klasy enterprise i dostawców usług na całym świecie."

"Magiczny kwadrant" jest objęty prawami autorskimi firmy Gartner z sierpnia 2009 roku i jest wykorzystywany za jej zgodą. Stanowi graficzne odzwierciedlenie sytuacji na rynku w wybranym okresie i obrazuje, w jakim stopniu producenci spełniają kryteria dla danego rynku zdefiniowane przez specjalistów z firmy Gartner. Gartner nie poleca żadnego dostawcy, produktu ani usługi opisanej w "Magicznym kwadrancie" i nie doradza użytkownikom wyboru firmy umieszczonej w polu "Liderzy". "Magiczny kwadrant" jest wyłącznie narzędziem badawczym i nie zawiera wytycznych dla użytkowników. Gartner nie udziela żadnych gwarancji, wyraźnych czy domyślnych, w odniesieniu do wyników powyższych badań, w tym gwarancji przydatności handlowej lub przydatności do konkretnego celu.

O Juniper Networks
Juniper Networks dostarcza innowacyjne oprogramowanie, komponenty krzemowe oraz systemy. Firma współpracuje z ponad 30 000 klientów i partnerów na świecie, a jej przychody w 2008 roku przekroczyły 3 miliardy dolarów.Dodatkowe informacje można uzyskać pod adresem http://www.juniper.net.


Źródło: Juniper Networks

reklama

Ostatnie opinie internautów

Brak komentarzy

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Iloczyn liczb 2 i 4 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości