PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Juniper Networks wydaje przewodnik "JUNOS dla opornych"

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/juniper-networks-wydaje-przewodnik-junos-dla-opornych-5038.html
QR Code
Juniper Networks wydaje przewodnik "JUNOS dla opornych"

Piotr Baranowski, 29 października 2008, 11:35 (ostatnio zmodyfikowano w wtorek, 4 listopada 2008 o 12:32)
Tagi: edukacja, Juniper Networks

Firma Juniper Networks poinformowała o wydaniu niedawno "JUNOS dla opornych" podręcznika na temat oprogramowania JUNOS, sieciowego systemu operacyjnego sterującego pracą wysokowydajnych infrastruktur sieciowych produkcji Juniper Networks. Najnowsza książka z serii "Dla opornych" pozwala szybko i praktycznie nauczyć się obsługi oprogramowania JUNOS do zarządzania infrastrukturą wysokowydajnych sieci zawierających rutery, przełączniki, urządzenia zabezpieczające i inne elementy sieciowe produkcji Juniper Networks.

Oprogramowanie JUNOS pozwala firmom wdrażać infrastrukturę przełączania, kierowania i zabezpieczania ruchu w sieciach z użyciem jednolitego systemu operacyjnego sieci. Oparty jedności system operacyjny JUNOS upraszcza eksploatację sieci podnosząc sprawność działania operatorów i zmniejszając koszty innowacji.

"JUNOS dla opornych" ma nauczyć administratorów jak korzystać z funkcji JUNOS i dostarczy im wskazówek jak dobierać właściwy sprzęt. Czytelnik dowie się też jak łatwo przygotować, podłączyć, skonfigurować, zarządzać i diagnozować wiele różnych urządzeń i ruterów dowolnej wielkości firmy Juniper.

Scott Edwards, dyrektor działu szkoleniowego w Juniper Networks powiedział:

Nowatorskie firmy postrzegają sieć jako elementy krytyczny sukcesu, a ich ekipy informatyczne ustawicznie poszukują nowych sposobów wprowadzania innowacji jednocześnie zaspokajając coraz wyższe i zmienne wymagania. Dzięki oprogramowaniu JUNOS i tej przystępnej instrukcji pomożemy administratorom sieci i ich zabezpieczeń budować i eksploatować szybkie, niezawodne i bezpieczne sieci konwergentne, pozwalające na ich szybką rozbudowę przy jednoczesnym uproszczeniu eksploatacji, zmniejszeniu kosztów i ryzyka.

Wydana przez wydawnictwo John Wiley & Sons, Inc., książka "JUNOS dla opornych" jest dostępna na całym świecie w księgarniach technicznych. Dodatkowe informacje i przykładowy rozdział można przeczytać na witrynie http://www.juniper.net/training/jnbooks/. Dodatkowe informacje o wydawnictwie John Wiley & Sons można znaleźć na stronie http://www.wiley.com.

O autorach
Michael Bushong jest starszym kierownikiem ds. produktów w firmie Juniper Networks i odpowiada za oprogramowanie JUNOS. Cathy Gadecki jest starszym kierownikiem ds. marketingu produktów w firmie Juniper Networks i pomaga klientom zrozumieć specyfikę i zalety oprogramowania JUNOS. Aviva Garrett jest autorem instrukcji technicznych systemu JUNOS i był odpowiedzialny za nadzór nad dokumentacją techniczną podczas rozwoju firmy.

reklama

Ostatnie opinie internautów

Brak komentarzy

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Różnica liczb 13 i 11 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości