PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Już kilka tysięcy osób przeszło na Play Fresh - znikające pieniądze z konta?

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/juz-kilka-tysiecy-osob-przeszlo-na-play-fresh-znikajace-pieniadze-z-konta-5657.html
QR Code
Już kilka tysięcy osób przeszło na Play Fresh - znikające pieniądze z konta?

Łukasz Roguski, 11 marca 2009, 19:46
Tagi: Play, Play Fresh, Play Karta, Play na kartę Fresh, Project4 (P4)

Rzecznik prasowy Play na łamach Alert24 przyznał, że już w chwili obecnej kilka tysięcy osób dokonało migracji na ofertę Play Fresh. Testy wykazały, że do klientów, którzy migrowali na nową ofertę omyłkowo były wysyłane wiadomości SMS z informacją o wyzerowaniem konta.

- Rzeczywiście taryfę oficjalnie wprowadzamy 16 marca, wtedy też ruszy kampania promocyjna i wszystkie usługi - wyjaśnia na łamach Alert24.pl Marcin Gruszka. Jednak w związku z dużym zainteresowaniem firma postanowiła już dzisiaj umożliwić migrację obecnych klientów do nowej usługi.

Alert24.pl zwraca uwagę, że rzecznik prasowy nie chce podawać konkretnych liczb, ale jego zdaniem tylko dzisiaj kilka tysięcy klientów skorzystało z wprowadzanej usługi.

Nasze testy wykazały, że do klientów były wysyłane SMS o treści "Stan Twojego konta to 0.00 zl. Dzięki regularnym doładowaniom możesz obniżać koszty połączeń! Więcej informacji na playmobile.pl". Na ten fakt zwrócił uwagę dziennikarzy Alert24.pl internauta.

W rzeczywistości oprócz SMS środki zgromadzone na koncie nie były zerowane. Po migracji należało jedynie włączyć kodem USSD ponownie usługę "Zbieraj Minuty" (jednorazowa opłata to 3 zł) . Ważne jest również to, że w nowej taryfie traci się wszelkie nabyte wcześniej minuty promocyjne i pakiety dodatkowe - np. pakiet 1 tys. SMS i MMS, itp.

Źródło: Alert24.pl

reklama

Ostatnie opinie internautów

lee99 12.03.2009 @ 11:15
za tymi tysiącami pójdą ich znajomi i tak zaczął się spory łańcuszek... W3 padnie jak im ucieknie zaś kolejny milion :D

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Różnica liczb 5 i 4 wynosi: