PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Już kilka tysięcy użytkowników Internetu CDMA w TP - w czerwcu oferta mobilna

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/juz-kilka-tysiecy-uzytkownikow-internetu-cdma-w-tp-w-czerwcu-oferta-mobilna-5433.html
QR Code
Już kilka tysięcy użytkowników Internetu CDMA w TP - w czerwcu oferta mobilna

Łukasz Roguski, 27 stycznia 2009, 12:04 (ostatnio zmodyfikowano w wtorek, 27 stycznia 2009 o 12:36)
Tagi: CDMA, Grupa TP, Internet, internet mobilny, Orange, Telekomunikacja Polska (TP SA)

W skali całego kraju już kilka tysięcy klientów TP korzysta z usług internetowych w standardzie CDMA. Od czerwca operator planuje uruchomienie usługi mobilnego internetu w oparciu o modemy USB - powiedział podczas konferencji prasowej TP w Poznaniu Piotr Muszyński.

Obecnie tygodniowo liczba aktywacji "liczona jest w tysiącach" - powiedział Piotr Muszyński. Grupa TP przyznaje, że celem na ten rok jest pokrycie zasięgiem usługami internetowych CDMA 90 procent powierzchni kraju. Spółka planuje również jeszcze w tym roku zaoferowanie usług głosowych w opcji pre-paid (na VoIP) we własnej sieci CDMA.

reklama

Ostatnie opinie internautów

asiam33 27.01.2009 @ 14:31
Dobrze, że TP się rozwija. Sama korzystam z usług TP i nie ukrywam, że uruchomienie usługi mobilnego internetu w oparciu o modemy USB bardzo by mi pasowało....
Szakalabombas 27.01.2009 @ 14:53
Cóż, postęp... Szkoda, że za coś takiego bierze się Telekomunikacja Polska, mam wyjątkowy uraz do tej firmy jeszcze z czasów limitowanej Neostrady i problemów z nią. Moim zdaniem zanim ktoś zainwestuje w ten rynek, powinien popracować nad jakością usług oferowanych dotychczas (nie wspomnę już o kompetencji pracowników, w tym szczególnie handlowców). Zakupić usługę można zawsze, szkoda tylko żałować zakupu.
Irmazon 27.01.2009 @ 15:28
Ja w Telekomunikację Polską przestałam wierzyć już tak dawno, że nawet tego nie pamiętam. Cieszę się, ze się rozwija, że zrobiła krok do przodu tylko czy to cokolwiek zmieni ( w co wątpię). Jestem wiernym fanem Dialogu, bo w swoim życiu wystarczająco na oglądałam się ludzi koszmarnie niezadowolonych i złych z usług TP.
Szakalabombas 27.01.2009 @ 15:48
Fakt faktem, wszystko w TP idzie do przodu, co jednak nie zmienia faktu, że jakość oferowanych usług jest wciąż poniżej krytyki. Tysiące niezadowolonych klientów - to mówi samo za siebie.
Marta 29.01.2009 @ 13:57
neostrada mogłaby być wreszcie bardziej dostępna, bardziej mobilna. Skoro płacę tak wysokie rachunki za dostęp do sieci chciałabym móc korzystać z jednego dostawcy zarówno w domu jak i w podróży czy chociażby kiedy jadę na spotkanie z klientem. ograniczyłoby to zdecydowanie ilość faktur jakie otrzymuje korzystając dodatkowo z mobilnego orange. tym bardziej, że miejscu w którym mieszkam zasięg komórkowy jest słaby i być może mobilny net z neo miałby lepsze osiągi mając za wzmacniacz chociażby lifebox'a
piter 9.07.2009 @ 23:03
Ble ble ble, ciągle to samo, bo TP SA to to źle, to tamto źle, to tu za drogo, tam za wolno. Ludzie, jakbyście mieli tyle kontroli na głowie co TPSA, a 90% ruchów na rynku kontrolowałoby UKE, to co byście zrobili ? Teraz jeszcze UKE chce podzielić TePsę...
Koszmar...
Każdy narzeka, a tym czasem z innymi operatorami wcale nie jest lepiej. Te same problemy, tylko skala mniejsza, bo klientów mniej.
Chcecie mieć wszystko w jednym ? Proszę bardzo, ale wykażcie cierpliwość. Przypomnijcie sobie jak wyglądał nasz internet 8 lat temu, a jak wtedy wyglądał na świecie. Świat poszedł troszkę do przodu, a my ich powoli doganiamy..., a że prędkości nie te ? A czy rynek się wysycił. Każdy chce zarobić, jak zainwestuje. Myślicie że na zachodzie było inaczej kiedyś ?

Ja powiem jedno. Miałem styk z Neostradą, Freedomem, Netem od Netii, Dialogiem i Aster`em. I co ... ? I mam neostradę. Owszem drogo, ale działa bez zarzutów,a reszta...szkoda gadać
Karol 15.07.2009 @ 20:36
Użytkuje CDMA od miesiąca,jestem bardzo zadowolony .Narzeczona ma "swój rozum" i wzieła Playa pare dni temu niby rewelaycjna promocja limit 5GB za 45 zł,poprostu większego g***a nie widziałem ,co chwilę się rozłacza ,prędkość jest bardzo niestabilna,a ja bezproblemowo hulam po internecie z prędkością ponad 1mb.Polecam CDMA
kawa 5.02.2011 @ 21:18
TP to syf mąz wzioł ten badziew co chwile niemamy internetu zaluje ze zgodzilam sie na tom badziewiarskom firme odradzam innym branie od nich internetu...

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Różnica liczb 10 i 3 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Nike air max 90... 30.11.2017, 09:03