PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Kampania reklamowa Heyah [wideo]

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/kampania-reklamowa-heyah-wideo-6003.html
QR Code
Kampania reklamowa Heyah [wideo]

Łukasz Roguski, 1 czerwca 2009, 09:35
Tagi: Heyah, Heyah Mix, Nowa Heyah, promocja, reklama, wideo

Czerwona łapa przygotowała kampanię reklamową promującą taryfę Nowa Heyah.

Źródło: Heyah, YouTube.com

reklama

Ostatnie opinie internautów

bvb 1.06.2009 @ 09:51
Poczucie humoru zachowane,chociiaż inna niż zwykle "poetyka" klipu. mniej krzykliwie, mniej kolorowo, ale za to pomysł się broni. JEdna z bardziej angażujących reklam sieci mobile w ostatnim czasie
bialy663 1.06.2009 @ 10:08
rozbawiło mnie "a do plej drożej"
ciacho 1.06.2009 @ 11:28
czuję, że "no to sru" wejdzie do życia :)
lee99 1.06.2009 @ 14:12
haha :D ubawiło mnie to oj tak ;) ;) ale reklamy playa nowe takie kiczowate za to cuśśśś
Yet 1.06.2009 @ 17:37
Hehe naprawde spoko reklama. Prosta fajna z poczuciem humoru. Ich net jest bez konkurencyjny i tyle, jedna z najlepszych ofert na rynku wg mnie.
muminka 2.06.2009 @ 10:17
"a do play drożej" - i nikt się nie przyczepi do gwiazdek hihi - no to sru! :)
logos2000 2.06.2009 @ 12:28
prosto i zabawnie, bardzo udana reklama bardzo fajna operta. tylko pogratulowac!
Ben 2.06.2009 @ 14:32
rozbawiło mnie "a do plej drożej" - rzeczywiscie wielce smieszne w szczegolnosci dla uzythownikow heyah buahahah

moga sie smiac az do rozpuku ze ich siec rąbie na 80gr za 1min buahahah

dla mnie to smieszne to nie mam i nie zamierzam miec heyah wlasnie za to rżnięcie na polaczeniach z Play

Wole miec Fresh i nie zastanawiac sie gdzie dzwonie, zreszta teraz i tak juz nie wiadomo gdzie sie dzwoni, a przypominam ze za miesiac wchodzo darmowe przenoszenie numerow... ;]

...tak wiec uzytkownicy huyah nie znaie dnia ani godziny ;D
mucho 2.06.2009 @ 19:11
Wcale Play nie jest takie tanie. Wlasciwie wychodzi na to samo. 29groszy mam tez w Heyah do tego od czasu do czasu wchodzi podwojne doladowanie czego w Play nie ma i nie bedzie.
Mochee 7.07.2009 @ 23:10
Dnia ani godziny czego? Nie tylko Heyah ma do Playa drożej, takie stawki narzuca sam Play. A co do stawek za połączenia, jeśli skorzystasz z podwójnego doładowania to płacisz nawet mniej niż 29 groszy.

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Suma liczb 8 i 2 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16