PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Kampanie PLAY nagrodzone podczas Polskiego Konkursu Reklamy KTR

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/kampanie-play-nagrodzone-podczas-polskiego-konkursu-reklamy-ktr-4035.html
QR Code
Kampanie PLAY nagrodzone podczas Polskiego Konkursu Reklamy KTR

Michał Gruszka, 22 kwietnia 2008, 17:51
Tagi: Play, reklama

Podczas wczorajszej (21.04) gali Polskiego Konkursu Reklamy KTR dwie nagrody powędrowały dla agencji Brain za projekty dla PLAY, a studio Photo Shop dostało nagrodę za sesję „Tort" robioną z agencją Brain dla PLAY.

Złoto powędrowało do agencji Brain za "Logo i brandbook Play" w kategorii „Graphic Design" w podkategorii „Projekty identyfikacji wizualnej firm, przedsięwzięć i akcji reklamowych i promocyjnych". W kategorii „Ilustracja", podkategoria „Ilustracja reklamowa" - brązową nagrodę otrzymała agencja Brain za świąteczną reklamę przygotowaną dla PLAY "Na święta same cuda". Z kolei studio Photo-Shop otrzymało brązową nagrodę w kategorii "Fotografia" w podkategorii „Reklama printowa" za zdjęcie „PLAY tort"

W tym roku odbyła się czwarta edycja Polskiego Festiwalu Reklamy KTR i piąta edycji Polskiego Konkursu Reklamy KTR. Festiwal rozpoczął się 14 kwietnia, a zakończył 21 kwietnia wielką galą w Teatrze Roma w Warszawie. Festiwal i Konkurs KTR organizowany jest przez środowisko agencji komunikacji marketingowej i przedstawicieli środowiska skupionego wokół Klubu Twórców Reklamy. Zarówno konkurs oraz wszystkie imprezy towarzyszące takie jak warsztaty, prezentacja filmów reklamowych, wystawy malarstwa i fotografii mają ma na celu podnoszenie poziomu sztuki reklamowej w Polsce oraz inspirowanie młodych twórców do kreatywnego tworzenia. Jurorami w konkursie są, podobnie jak w konkursach reklamowych na świecie, najlepsi krajowi twórcy reklam wybrani przez środowisko.
Gala KTR odbyła się 21 kwietnia w Teatrze Roma w Warszawie i była podsumowaniem Festiwalu. Podczas uroczystości zostali ogłoszeni zwycięzcy i wręczone nagrody w poszczególnych kategoriach.

reklama

Ostatnie opinie internautów

Brak komentarzy

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Suma liczb 7 i 4 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości