PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > kino

Newsy: kino

Kino na randkę - pierwsza odsłona raportu... 10 lutego 2010, 12:34

Wyjazd na weekend, romantyczna kolacja przy świecach, a może wyjście do kina? Jak spędzamy Walentynki? Czy kobiety i mężczyźni lubią randki w kinie? Kto z partnerów wybiera film? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań przedstawia najnowszy raport Orange i New Age Media - "Preferencje kinowe Polaków".

Ponad 100 tysięcy widzów na Orange Kino Letnie 10 września 2009, 13:48

Ponad 100 tysięcy osób obejrzało filmy wyświetlane w kinach pod gwiazdami w czasie trwającej całe lato akcji Orange Kino Letnie. Największą popularnością cieszyły się projekcje na sopockim molo, obejrzało je 62 tysiące osób. Kolejnych 35 tysięcy widzów zasiadło na zakopiańskich Krupówkach a prawie 10 tysięcy oglądało filmy w jeżdżącym po kraju Wagonie Filmowym.

Rusza internetowe kino Linksysa 20 lipca 2009, 16:33

Rusza wakacyjna promocja produktów Linksys by Cisco pod hasłem "Kino w zasięgu Linksys". Każda osoba, która zakupi w wakacje router tej marki, otrzyma bilet na darmowy seans w kinie internetowym Cineman.
reklama

Orange będzie promował swoją markę podczas... 23 czerwca 2009, 08:03

Wraz z początkiem lipca do końca sierpnia w dwóch popularnych polskich kurortach - Sopocie i Zakopanem oraz na pokładzie łączącego te miejscowości pociągu będzie można obejrzeć filmy, które w ostatnim czasie można było zobaczyć w kinach. Wstęp na wszystkie seanse ma być bezpłatny.

Orange zwiększa frekwencję w poznańskim kinie 30 kwietnia 2009, 11:14

Najnowszy projekt filmowy Orange przyciągnął poznaniaków do kin. Według danych przygotowanych przez operatora frekwencja na środowych seansach w Cinema City była o ponad połowę większa, niż dotychczas. W pierwszych dwóch tygodniach akcji skorzystało z niej prawie tysiąc osób, które wysłały SMS i dzięki temu obejrzały wybrany przez siebie film, kupując dwa bilety w cenie jednego. W Cinema City Poznań Plaza kino odwiedziło prawie trzykrotnie więcej widzów w porównaniu do środy przed rozpoczeciem akcji.

Środy z Orange juz oficjalnie 16 kwietnia 2009, 15:01

Od 22 kwietnia 2009 roku. w ramach promocji można pójść do kina otrzymując drugi bilet bez opłat. Wystarczy mieć telefon w Orange.

Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16