PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Klienci Plusa mogą pomóc powodzianom doładowując swoje konta telefoniczne

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/klienci-plusa-moga-pomoc-powodzianom-doladowujac-swoje-konta-telefoniczne-6193.html
QR Code
Klienci Plusa mogą pomóc powodzianom doładowując swoje konta telefoniczne

Łukasz Roguski, 14 lipca 2009, 11:17
Tagi: Akcja społeczna, Plus, Simplus

Sieć Plus postanowiła zaangażować się w pomoc powodzianom. Licytowane są koszulki reprezentacji Polski w siatkówce. Po kilka złotych od każdego doładowania swoich klientów sieć przekaże także po kilka złotych.

Już teraz można licytować piłki i koszulki polskich siatkarzy, którzy reprezentują Polskę w tegorocznych rozgrywkach Ligi Światowej. Internetową aukcją w serwisie Allegro sieć Plus, wieloletni sponsor polskiej siatkówki, zainicjowała szereg działań na rzecz poszkodowanych w czerwcowych powodziach.

Posiadacze telefonów w sieci Plus mogą aktywnie włączyć się w akcję pomocy powodzianom, korzystając z usług oferowanych przez operatora. Zebrane w ten sposób pieniądze zostaną przekazane na potrzeby konkretnych projektów związanych z usuwaniem skutków żywiołu. Plus wesprze poszkodowanych, przekazując na ich rzecz również własne środki.

Wymiana Punktów Programu 5Plus

Uczestnicy Programu 5 Plus będą mieli możliwość przekazania punktów zgromadzonych w programie na rzecz powodzian: 2500 punktów = 50 zł. Operator sieci Plus przekaże dodatkowo z własnych środków darowiznę w wysokości 50 zł do każdej kwoty 50 zł przekazanej przez uczestnika programu. Więcej informacji na www.program5plus.pl. Akcja potrwa od 14 lipca do 9 sierpnia br.

Zasilenia kont MixPlus i prepaid

Od każdego zasilenia konta kwotą 50 zł przez klientów objętych kampanią SMS sieć Plus przekaże 5 zł na rzecz powodzian, nie pomniejszając kwoty zasilenia. Akcję poprzedzi kampania SMS wśród użytkowników sieci. Akcja potrwa od 14 do 19 lipca br.

Specjalne tapety
Dochód uzyskany ze sprzedaży trzech wzorów tapet zostanie przekazany na rzecz powodzian. Akcja potrwa od 14 lipca do 9 sierpnia br.

Zakup telefonu

Klienci abonamentowi i użytkownicy MixPlusa, którzy od 14 do 19 lipca br. kupią wybrany model telefonu w sieci Plus, przyczynią się w ten sposób do wsparcia powodzian. Od każdego sprzedanego telefonu objętego akcją operator przekaże 5 zł z przeznaczeniem na fundusz wspierający powodzian.

Cały dochód z akcji zostanie przekazany na rzecz powodzian z terenów Polski Południowej i podmiotów działających na rzecz usunięcia skutków czerwcowej powodzi. Przekazanie środków nastąpi poprzez Fundację Polska Siatkówka, zgodnie z celami statutowymi Fundacji, do dnia 1 października 2009 r.

Źródło: Plus

reklama

Ostatnie opinie internautów

Brak komentarzy

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Różnica liczb 14 i 2 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości