PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Kolejna odsłona All Inclusive w Play

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/kolejna-odslona-all-inclusive-w-play-8743.html
QR Code
Kolejna odsłona All Inclusive w Play

Maciej Celmer, 10 marca 2011, 09:38
Tagi: All Inclusive, konferencja, Play

Już w poniedziałek 14 marca sieć Play zaprezentuje nowości związane z taryfą All Inclusive.

Na ostatniej konferencji poświęconej ofercie All Inclusive, sieć Play zaprezentowała nowości w dostępie do internetu. Napisałem o tym w wiadomości "Szczegóły oferty Play All Inclusive Online".

Na poniedziałkowej konferencji zaprezentowane zostaną zapewne rozwiązania dla Firm.

Źródło: Play

reklama

Ostatnie opinie internautów

Frasier 10.03.2011 @ 10:07
Mam nadzieję, że nie zmienią korzystnych rozwiązań z połaczeniami na stacjonarne.
No i przydałoby się w końcu ruszyć pakiety internetowe we Freshu. Przez ruszenie rozumiem wprowadzenie pakietów działających na zasięgu własnym i na zasięgu Play w normalnej cenie. Małe szanse.
Wanda 10.03.2011 @ 12:45
Co może zostać poprawione? Poza cenami to chyba niewiele. Firmy pewnie byłyby zainteresowane rozszerzeniem funkcjonalności TelePlay, czy wprowadzenia VoIP jako takiego, ale do tych wszystkich rzeczy są już gotowe rozwiązania oddzielnych firm.
Frasier - zmian w ofercie pre-paid, pomimo, że zapowiadane, nie spodziewam się szybko. Play ma aż za duży udział klientów prepaid w strukturze klientów, więc będą się trraz starali skupić na klientach abonamentowych. Co jak co, ale klient prepaid Play, pomijając niewiadomą ilość "martwych" kart, przy bardzo liberalnym doładowaniu 5 zł przedłużającym ważnowsć wychodzących o rok, nie jest czymś, na czym można planować stabilne przychody.
Wanda 10.03.2011 @ 13:13
Na blogu Play użyto sformułowania - Twój biznes tam gdzie Ty. Może będą zmiany/oferta numeru stacjonarnego w telefonei komórkowym, moze nawet na jednej karcie? Wtedy takie hasło ma sens.
spiro 10.03.2011 @ 21:35
Na pewno zmienią trochę w pakietach internetowych tak aby przypominało to co jest w All Inclisive. O pozostałych elementach dowiemy się w poniedziałek.
Fresz ma być odśnieżony na oddzielnej konferencji na którą pewnie niedługo przyjdzie pora. I wtedy trzeba będzie trzymać kciuki, żeby oferta była lepsza.

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Suma liczb 4 i 9 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16