PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Kolejne spoty Asus Eee Pad Transformer

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/kolejne-spoty-asus-eee-pad-transformer-8903.html
QR Code
Kolejne spoty Asus Eee Pad Transformer

Maciej Celmer, 30 marca 2011, 09:03
Tagi: Asus, Asus Eee Pad Transformer, reklama, wideo

Po oficjalnej reklamie przyszedł czas na coś nieco innego. Producent przedstawił swój produkt - Asus Eee Pad Transformer - w stylu Teorii Wielkiego Podrywu.

Czy nawiązanie do popularnego amerykańskiego serialu przyniesie pożądane efekty? Obejrzyjmy.



Źródło: Asus

reklama

Ostatnie opinie internautów

keks 30.03.2011 @ 09:42
ciekawe czym go zabiją, stawiam na cenę :)
dawid9222 30.03.2011 @ 11:31
Transformer! ;-)
W sumie adekwatna nazwa ;-)
Z drugiej strony, nieźle można zaskoczyć osobę, która nie zna możliwości tego Asusa ;)
Niby ze złości rozrywamy na dwie części, a potem jak gdyby nigdy nic, łączymy go w całość. Normalnie czary-mary ;-)

A co do samych spotów, to fajnie się je ogląda, ciekawe i z humorem. Ja stawiam, że przyniesie pożądane efekty ;)
Hajdek 30.03.2011 @ 14:32
Bardzo podobają mi się te spoty. Z taką reklamą Asus z pewnością zyska popularność. Poza tym jest to świetne rozwiązanie - połączenie tabletu z klawiaturą, plus dodatkowe źródło zasilania w razie rozładowania. Dodatkowo system Android (prawdopodobnie HoneyComb). Wydaje mi się, że wkrótce dokonam zakupu tego tabletu.
Pozdrawiam, Hajdek
Cami 30.03.2011 @ 22:29
Popularny amerykański serial - kiedyś to coś znaczyło :-). Teraz jest tych "popularnych" jak "mrówków" i nie są to seriale, które by się pamiętało latami... Ot, kolejna papka z TV.
Do reklam przyczepić się nie można, trzymają się konwencji.
Hajdek 31.03.2011 @ 15:16
@Cami - niestety, co raz mniej jest w telewizji dobrych seriali.
Ale spoty są świetne, nie mam im nic do zarzucenia. Życzę Asus'owi wysokiej sprzedaży tabletu, co przy takiej reklamie i świetnym rozwiązaniu z tą klawiaturą w nim zastosowanej jest bardzo prawdopodobne.
Pozdrawiam, Hajdek

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Różnica liczb 13 i 4 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16